Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

ul. Wodna 15
63-400 Ostrów Wielkopolski
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.jobs.mahle.com/poland/pl

NIP: 6222788316

Dodatkowe lokalizacje

MAHLE Polska Sp. z o.o.

ul.Mahle 6
63-700 Krotoszyn
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.jobs.mahle.com/poland/pl

MAHLE Shared Services Poland Sp. z o.o.

ul. Św. Mikołaja 18-20
50-128 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.jobs.mahle.com/poland/pl

Poznaj nas

MAHLE na świecie

W MAHLE zajmujemy się technologią napędów, elementów chłodzenia i klimatyzacji oraz filtracji, zarówno w pojazdach z silnikami spalinowymi jak i elektrycznymi. Obecnie około 79 000 pracowników pracuje w 160 zakładach produkcyjnych i 16 głównych centrach badawczo-rozwojowych na 5 kontynentach, z których jedno znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Nasze produkty są montowane w co drugim pojeździe na świecie.

Dostarczamy produkty do największych producentów samochodów, również do pionierów elektrycznej motoryzacji.

Nasze oddziały w Polsce

MAHLE w Ostrowie Wielkopolskim produkuje elementy układów termicznych w samochodach, obsługuje logistycznie kilkanaście europejskich zakładów MAHLE i pracuje nad rozwojem nowych produktów i technologii w ramach największego w regionie centrum badań i rozwoju (R&D).

MAHLE w Krotoszynie  – jest częścią Grupy MAHLE już od 1999 roku i produkuje zaawansowane komponenty do budowy silników o najwyższej wydajności, m.in. tuleje, tłoki, zawory i wałki rozrządu. Nasze produkty od lat pracują w silnikach największych światowych producentów samochodów. Aktualnie ważną nową inwestycją w Krotoszynie jest przygotowanie produkcji nowoczesnych filtrów. Działa tutaj również centrum dystrybucji części zamiennych MAHLE na Polskę – MAHLE Aftermarket.

MAHLE we Wrocławiu jako Centrum Usług Wspólnych zapewnia wsparcie globalnych struktur  MAHLE w zakresie obsługi procesów finansowych i IT.

Centrum R&D

Centrum Badań i Rozwoju (R&D) w Ostrowie Wlkp. zatrudnia ponad 400 osób, które pracują nad rozwojem układów chłodzenia dla silników, elektroniki i zestawów akumulatorów na potrzeby największych producentów samochodów na świecie. Inżynierowie i technicy w Ostrowie rozwijają układy chłodzenia do samochodów spalinowych, hybrydowych i elektrycznych.
Działalność ostrowskiego Centrum R&D obejmuje cały proces powstawania produktu tj. od koncepcji, przez projektowanie, prototypowanie, badania i testowanie, do seryjnego produktu finalnego dostarczonego bezpośrednio na linie montażowe producenta.
Zakład produkuje rocznie miliony sztuk chłodnic i innych komponentów termicznych.

W MAHLE możemy Wam zaoferować stabilną i pełną wyzwań pracę, specjalistyczne szkolenia w kraju oraz za granicą, a także konkurencyjne wynagrodzenie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (30)