Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MAHLE Shared Services Poland Sp. z o.o.

ul. Świętego Mikołaja 18-20
50-128 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.jobs.mahle.com/poland/pl

NIP: 6222788316

Dodatkowe lokalizacje

MAHLE Polska Sp. z o.o.

ul. Mahle 6
63-700 Krotoszyn
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.jobs.mahle.com/poland/pl

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

ul. Wodna 15
63-400 Ostrów Wielkopolski
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.jobs.mahle.com/poland/pl

Poznaj nas

MAHLE na świecie

Razem poruszamy świat – i robimy to już od ponad 100 lat. Jako wiodący międzynarodowy partner w dziedzinie rozwoju i poddostawca dla przemysłu motoryzacyjnego firma MAHLE dąży do tego, aby transport stał się bardziej wydajny, przyjazny dla środowiska, komfortowy i ekonomiczny. W ramach naszej strategii dualnej pracujemy zarówno nad inteligentnym silnikiem spalinowym wykorzystującym wodór i inne paliwa niekopalne, jak i nad technologiami związanymi z ogniwami paliwowymi i elektromobilnością.

Firma MAHLE zatrudnia ponad 72 000 pracowników i w 2020 roku osiągnęła obroty na poziomie około 9,8 mld euro. Posiada 160 zakładów produkcyjnych w ponad 30 krajach, w tym 12 dużych centrów badawczo-rozwojowych, z których jedno znajduje się w Polsce.

Dołącz do zespołu MAHLE! #StrongerTogether

Nasze oddziały w Polsce

MAHLE w Ostrowie Wielkopolskim produkuje elementy układów termicznych w samochodach, obsługuje logistycznie kilkanaście europejskich zakładów MAHLE i pracuje nad rozwojem nowych produktów i technologii w ramach największego w regionie centrum badań i rozwoju (R&D).

MAHLE w Krotoszynie  – jest częścią Grupy MAHLE już od 1999 roku i produkuje zaawansowane komponenty do budowy silników o najwyższej wydajności, m.in. tuleje, tłoki, zawory i wałki rozrządu. Nasze produkty od lat pracują w silnikach największych światowych producentów samochodów. Aktualnie ważną nową inwestycją w Krotoszynie jest przygotowanie produkcji nowoczesnych filtrów. Działa tutaj również centrum dystrybucji części zamiennych MAHLE na Polskę – MAHLE Aftermarket.

MAHLE w Psarach

Na początku 2020 r. uruchomione zostało nowe centrum logistyczne w Psarach k.Wrocławia. Jest to centrum produktów do zarządzania temperaturą do samochodów osobowych, ciężarowych, pojazdów rolniczych  i maszyn budowlanych. Ponad 42 000 m kw. powierzchni magazynowej oraz 8 000 pozycji asortymentowych sprawiają, że jest to jedno z największych centrów dystrybucyjnych MAHLE Aftermarket na świecie.

MAHLE we Wrocławiu 

MAHLE Shared Services Poland Sp. z o.o. we Wrocławiu, jako Centrum Usług Wspólnych zapewnia wsparcie globalnych struktur  MAHLE w zakresie obsługi procesów, głównie w obszarach finansów i IT (w tym obsługa modułów SAP). Dynamiczny rozwój spółki owocuje uruchamianiem coraz to nowych projektów w kolejnych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa tj. kontrolingu, konsultingu, sprzedaży.

Centrum R&D

Centrum Badań i Rozwoju (R&D) w Ostrowie Wlkp. zatrudnia ponad 400 osób, które pracują nad rozwojem układów chłodzenia dla silników, elektroniki i zestawów akumulatorów na potrzeby największych producentów samochodów na świecie. Inżynierowie i technicy w Ostrowie rozwijają układy chłodzenia do samochodów spalinowych, hybrydowych i elektrycznych.
Działalność ostrowskiego Centrum R&D obejmuje cały proces powstawania produktu tj. od koncepcji, przez projektowanie, prototypowanie, badania i testowanie, do seryjnego produktu finalnego dostarczonego bezpośrednio na linie montażowe producenta.
Zakład produkuje rocznie miliony sztuk chłodnic i innych komponentów termicznych.

W MAHLE możemy Wam zaoferować stabilną i pełną wyzwań pracę, specjalistyczne szkolenia w kraju oraz za granicą, a także konkurencyjne wynagrodzenie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (234)