Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MAEM Sp. z o.o.

Bociana 22a
31-231 Kraków
małopolskie, Polska

maem.com/pl

NIP: 9452048731

Miło Cię widzieć

Ludzie, inżynieria, jakość, współpraca, innowacyjna technologia… Jaką historię ułożyłbyś używając wymienionych słów? A może jesteś ciekaw naszej?

Jesteśmy polską firmą rodzinną, która od 2005 r. działa na rynku globalnym, produkując wysokojakościowe, alternatywne części zamienne oraz oferując gotowe rozwiązania do różnego rodzaju urządzeń dla przemysłu morskiego.

Produkowane elementy są obecne w maszynowniach ponad 8 000 statków, przemierzających wszystkie morza i oceany naszego globu.

Po morzu przyszedł czas na przestrzeń powietrzną. Nie boimy się wyzwań - jesteśmy w trakcie certyfikacji zgodnej z wymaganiami standardu EN 9100:2018, która umożliwi nam wejście na rynek lotniczy.

Opowieść o wartościach MAEM rozpoczynamy od kluczowej dla nas współpracy. Jesteśmy dumni, iż nasi Klienci widzą w nas nie tylko producenta najwyższej jakości części zamiennych, ale także zaufanego partnera potrafiącego wsłuchiwać się i reagować na problemy i oczekiwania każdego z nich.

Jak zapracowaliśmy sobie na ten zaszczytny status? Zaufanie Kontrahentów zawdzięczamy innowacyjnej technologii. To dzięki niej, dysponujemy dziś nowoczesną fabryką wyposażoną w najnowszej klasy maszyny oraz centrum badawczo-rozwojowe, gdzie nieustannie i na każdym etapie kontrolujemy jakość naszych wyrobów, a także poszukujemy nowych rozwiązań.

Jakość to sposób myślenia

Kiedy mniej znaczy więcej…

Jesteśmy organizacją przedkładającą jakość ponad ilość. Od zawsze wierzyliśmy, że tylko takie podejście jest gwarantem sukcesu. Już ponad 15 lat nasze produkty łamią stereotypy mówiące, że części alternatywne automatycznie oznaczają wątpliwą jakość i powracające problemy.

To co robimy, czynimy z zaangażowaniem, a wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom armatorów jest praktyką, z którą nasi Klienci spotykają się na co dzień.

Nie ograniczamy się jedynie do mierzenia efektów pracy. Działamy na wielu płaszczyznach, włączając się również w nurt Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Dbamy o środowisko i o siebie nawzajem. Sadzimy drzewa, rezygnujemy z plastiku. Z dobrego serca biegamy i pokonujemy tysiące rowerowych kilometrów. Wierzymy, że warto. Przed nami jeszcze ocean możliwości do zrobienia czegoś dobrego!

Idziemy naprzód

Do etapu, na którym dziś jesteśmy doprowadziły nas lata zaangażowanej pracy ludzi, którzy tworzą tę firmę.

Naszą Załogę stanowi ponad 120 specjalistów różnych dziedzin, niebojących się innowacyjnych wyzwań i pracy poza utartym schematem. Ludzi, którzy potrafią myśleć szerzej i chcą sięgać dalej.

Chodź z nami, jeśli…

  • podobnie jak Goethe wiesz, że kto nie idzie do przodu, ten się cofa.
  • nie dziwi Cię, że oferujemy asortyment dla przemysłu morskiego, kiedy od najbliższego morza dzieli nas ponad 500 km.
  • zamiast ryby wybierasz wędkę i lubisz się czasem natrudzić, by na koniec cieszyć się rezultatem swojej pracy.
  • zawsze chciałeś zwiedzić Australię i mieć swojego koalę, a dodatkowo marzysz, by móc każdego dnia cieszyć oko koszulką R. Lewandowskiego i piłką polskich, siatkarskich mistrzów świata z 2018 r. (intrygujące?)
  • chciałbyś zmieniać świat na lepsze, a póki co jeszcze nie masz z kim.
  • tak jak my cenisz hasło „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.