Dane kontaktowe

Madkom S.A.

Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
pomorskie, Polska
[email protected]

kariera.madkom.pl

NIP: 5862272756

Zostań częścią Madkom!

Jesteśmy dostawcą i integratorem autorskiego oprogramowania do zarządzania dokumentami, informacją i procesami w administracji publicznej.

Na rynku jesteśmy obecni już od 20 lat, a na swoi pokładzie zrzeszamy grupę ponad 80 utalentowanych osobowości.

Tworzymy zgrany zespół, w którym panuje atmosfera wzajemnego zaufania. Nie boimy się prosić o pomoc lub wsparcie kolegów. Jesteśmy otwarci na pomysły innych - nowe rozwiązania, czy zmianę toku myślenia! Angażujemy się nie tylko w swoją pracę, ale również w rozwiązywanie problemów - wspólnie robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby usunąć pojawiające się przeszkody. Wiemy, że żeby osiągnąć najlepsze rezultaty najistotniejsza jest synergia, konstruktywna krytyka i pomysły całego zespołu!

Czerpiemy garściami ze swoich doświadczeń

Czerpiemy garściami ze swoich doświadczeń

Każdy z nas jest świadomy swoich mocnych i odrobinę słabszych stron. Jesteśmy otwarci na dzielenie się, ale i czerpanie od innych! Uczymy się ze swoich sukcesów i nie boimy się wyciągać wniosków z porażek. Rozwijamy się nie tylko podczas codziennej pracy. Szukamy rozwiązań również poza Madkomem. Bierzmy udział w kursach, konferencjach i szkoleniach poszukując innych punktów widzenia!

Lubimy spędzać ze sobą czas

...w i poza pracą. Celebrujemy i doceniamy siebie nawzajem. Bierzemy udział w imprezach integracyjnych i spotkaniach zespołów. Chętnie mierzymy się również na płaszczyznach sportowych startując w różnego rodzaju rywalizacjach. Każdy członek naszego zespołu może liczyć na pole do popisu umiejętnościami wykraczającymi poza codzienną pracę :).

Co oferujemy?

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)