Dane kontaktowe

Maco Productions Polonia Sp. z o.o.

Szwajcarska 22
54-405 Wrocław

NASZA FIRMA

MacoPharma jest największym europejskim producentem zestawów pojemników do pobierania i preparatyki krwi, filtrów antyleukocytarnych i urządzeń medycznych wykorzystywanych w krwiodawstwie oraz kluczowym dostawcą płynów infuzyjnych dla lecznictwa zamkniętego.

Firma posiada 4 fabryki, w których zatrudnia ponad 2500 osób. Polski zakład produkcyjny powstał w 2002 roku i obecnie pracuje w nim blisko 700 osób.

WYMAGANIA JAKOŚCIOWE

MacoPharma, jako firma społecznie odpowiedzialna, zobowiązuje się do przestrzegania przepisów prawa, wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska, a także monitorowania ich zmian. Zwracamy uwagę na to, by nasze przedsiębiorstwo działało według światowych standardów. Funkcjonujemy zgodnie z normami ISO 13485:2012 zawierającą wymagania dotyczące wyrobów medycznych oraz ISO 9001:2008 odnoszącą się do systemu zarządzania jakością. Jesteśmy także certyfikowani na zgodność działania z normą ISO 14001 :2015.

Niezwykle ważne jest dla nas aby każda osoba zatrudniona w MacoPharma była traktowana równo, z szacunkiem i miała możliwość rozwoju na miarę swoich potrzeb. Angażujemy się w swoją pracę bo to dzięki niej ludzie w wielu krajach mogą otrzymać kompleksowe rozwiązaniapocząwszy od diagnozy stanu zdrowia pacjenta aż do donacji krwi, tak aby dłużej cieszyć się życiem. Ludzie w naszej firmie są jak elementy układanki – każdy z nas jest ważny i wnosi wkład w to co tworzymy: produkty dzięki którym poprawi się jakość i długość życia pacjentów. Ratowanie życia mamy we krwi :)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)