Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Macmillan Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 146A
02-305 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 32 11 900
Fax: +48 22 32 11 908
[email protected]

www.macmillan.pl/praca

NIP: 5272256489

KIM JESTEŚMY?

Macmillan Polska Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku podręczników do nauki języka angielskiego. Opracowujemy podręczniki dla szkół w Polsce oraz w innych krajach z obszaru Europy Centralnej i Wschodniej. Naszym celem jest umożliwianie nowoczesnej, skutecznej i jednocześnie angażującej edukacji. Jesteśmy częścią koncernu Springer Nature, wydawcy najbardziej znanych i liczących się czasopism akademickich i naukowych, pioniera w dziedzinie open research, posiadającego w swoim portfolio szereg uznanych i rozpoznawalnych marek wydawniczych (Nature, Scientific American, Palgrave, Pan Macmillan, Macmillan Education, etc).

O nas

Macmillan Education jest obecny na światowym rynku wydawniczym już od ponad 175 lat. Wiemy, jak wielki potencjał zmian niesie uczenie się języka angielskiego, a naszą pasją jest dostarczanie uczniom i ich nauczycielom wszystkiego, czego potrzebują, by odnieść sukces w edukacji, pracy i życiu. Robimy to poprzez:

  • uważne wsłuchiwanie się w potrzeby nauczycieli i uczniów oraz przekładanie tej wiedzy na materiały, które przygotowujemy;
  • opracowywanie podręczników i rozwiązań cyfrowych, które sprawią, że nauczanie będzie satysfakcjonujące i skuteczne - zapewniając wymierne sukcesy;
  • budowanie trwałych relacji z nauczycielami, zapewnianie im wsparcia i inspiracji na drodze rozwoju zawodowego;
  • zaznajamianie nauczycieli z najnowszymi badaniami i nowymi metodami nauczania oraz kontakt ze światowej klasy ekspertami.

Dlaczego warto u nas pracować?

Bo dbamy o to, aby nasi Pracownicy już od pierwszych dni w nowej pracy czuli się komfortowo i mieli możliwość realizacji swoich pomysłów. Praca w Macmillan to także wyzwania dające poczucie satysfakcji zawodowej, ale też osobistej.

Największym atutem firmy są ludzie, pozytywne stosunki międzyludzkie i życzliwość. To przekłada się na dobrą atmosferę pracy i w dużej mierze dzięki temu przychodzi się z chęcią do pracy. Jeszcze jeden argument to stabilne warunki pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)