Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Mabuchi Motor Poland

Adolfa Mitery 14
32-700 Bochnia

NIP: 6762519867

O nas

Mabuchi Motor Poland sp. z o. o jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku. Posiadamy oddziały na całym świecie, od Azji po Europę i Amerykę Północną. Dotychczasowa działalność produkcyjna skupiała się głównie w Chinach, Wietnamie i Meksyku. Oddział Mabuchi w Bochni jest nową inwestycją, pierwszym oddziałem produkcyjnym w Europie. Start pre-produkcji planowany jest na drugą połowę 2019 roku. W 2023 zaplanowano osiągnięcie docelowej rocznej produkcji na poziomie ok. 16 mln sztuk silników rocznie.

Małe elektryczne silniki prądu stałego, które są dostarczane przez Mabuchi Motor, są wykorzystywane w różnych dziedzinach, m.in. w branży automotive i AGD.

Mabuchi utrzymuje stały wzrost działalności w całej swojej 60-letniej historii i nadal rośnie z każdym rokiem. Kontynuując ekspansję na nowe rynki dla małych silników, pracownicy Mabuchi mają nieograniczone możliwości przyczynienia się do tego wzrostu.

Jeśli chcesz wziąć czynny udział w projekcie Greenfield praca w Mabuchi jest dla Ciebie!

Fabryka w Bochni

Siedziba Centrali, Japonia

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)