Dane kontaktowe

M&M Gastro

Owsiana 58A
40-780 Katowice

NIP: 9542387023

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy liderem w zakresie sprzedaży i serwisowania sprzętów gastronomicznych. Swoją przygodę z rynkiem HoReCa zaczęliśmy blisko 20 lat temu. Przez ten czas wyposażyliśmy tysiące lokali gastronomicznych. Z naszych usług każdego dnia korzystają setki Klientów z Polski - coraz częściej też wkraczamy na arenę międzynarodową.

Zatrudniamy obecnie prawie 70 osób - tworzymy zgrany, młody zespół pozytywnie zakręconych ludzi.
Bogaty bagaż doświadczeń, tysiące zrealizowanych inwestycji i zaufanie, którym darzą nas Klienci pozwala nam na stały rozwój i nieustanne rozszerzanie horyzontów. Naszym klientom zapewniamy szeroką opiekę biznesową od wykonania projektu technologicznego, przez odpowiedni dobór urządzeń, montaż, przeszkolenie pracowników i pieczę serwisową.

Jesteśmy wydawcą największego w Polsce katalogu z wyposażeniem dla profesjonalnej gastronomii - kilka tysięcy produktów, liczne wskazówki przydatne w biznesie gastronomicznym oraz kontakt do naszych specjalistów.

W każdej chwili pomocą służą nasi konsultanci, handlowcy oraz serwisanci. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą stawiającą na stały rozwój, a nasi pracownicy regularnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności na systematycznych szkoleniach, kursach i warsztatach.

Skupiamy się na systematycznej rozbudowie sieci sprzedaży oraz świadczonych przez nas usług. Dzięki stosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych możemy poszczycić się znakomitymi realizacjami zarówno w Polsce, jak i w krajach ościennych.

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Chcesz do nas dołączyć? Masz optymistyczne podejście do świata, lubisz ludzi i pracę pełną wyzwań? Chętnie zapoznamy się z Twoją kandydaturą.
Aktualne oferty pracy znajdziesz w zakładce Oferty Pracy.

ETAP 1 - Wyślij CV i zaczekaj chwilkę. Koordynatorzy, Kierownicy i Dyrektor mają sporo pracy, ale na pewno zapoznają się z Twoją kandydaturą tak szybko jak to będzie możliwe.

ETAP 2 - Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Gdy już zapoznamy się z Twoją kandydaturą i będzie ona odpowiadała wymaganiom, które stawiamy kandydatom (wymagania znajdziesz w każdej z naszych ofert) na pewno zostaniesz zaproszona/-y na rozmowę kwalifikacyjną. Bez stresu - nie gryziemy :)

ETAP 3 - W przypadku niektórych stanowisk organizowana jest także dodatkowa rozmowa kwalifikacyjna dla najlepszych kandydatów. Chcemy być pewni, że wybierzemy najlepszego z najlepszych :)

ETAP 4 - Oczekuj telefonu. Bez względu na wynik wcześniejszych etapów zostaniesz poinformowany o statusie swojej aplikacji.

BENEFITY

  • Prywatna opieka medyczna - Medicover na preferencyjnych warunkach, także dla Twoich bliskich
  • Sport to zdrowie. OK System - możesz otrzymać kartę uprawniającą Cię do korzystania z obiektów sportowych. Karta OK System to za mało? Męska część naszej ekipy stworzyła własną drużynę piłkarską - bierzemy udział w piłkarskich rozgrywkach dla firm Silesian Business League
  • Strzeżonego ubezpieczyciel strzeże - w trosce o dobro i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich oferujemy możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia na życie.
  • W naszej kuchni znajdziesz profesjonalny ekspres do kawy, lodówki i mikrofalówki
  • Nie wziąłeś kanapki? Głodny na pewno nie będziesz. Codziennie do firmy zamawiamy lunche i obiady w dobrych cenach
  • Lubimy się :) - spędzamy ze sobą czas także po pracy
  • Konkursowo - często organizowane są konkursy tygodniowe/miesięczne i kwartalne, nagrodami są pizze i sushi na koszt firmy :)
  • Szkolenia - często uczestniczymy w szkoleniach produktowych, a że sprzedajemy produkty do gastronomii to najlepszymi szkoleniami są szkolenia praktyczne - pijemy wtedy dużo soków, koktajli i zajadamy pyszności :)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)