Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Gdańsk Competence Center

Olivia Business Centre - Olivia Six
Al. Grunwaldzka 472D
80-309 Gdańsk
pomorskie, Polska
[email protected]

jobs.staples.eu

NIP: 5861049772

Nasze oddziały

Lyreco Advantage Oddział w Gdańsku

Ul. Bysewska 18
80-298 Gdańsk
pomorskie, Polska

Wybrane zespoły działające w Gdańsku

Technology

  • eCommerce

Realizujemy projekty rozwojowo-utrzymaniowe systemów eCommerce i cyfrowego marketingu, m.in. nowy silnik wyszukiwarki, refaktoryzacja systemu w oparciu o API, konsolidacja platform e-commerce. Wykorzystujemy różnorodne technologie, m.in: .NET, MS SQL, Oracle, Java, JavaScript, Python, JQuery, Jenkins, Selenium, Elastic Stack, Nagios, SOLR, Resharper, Linux, Windows, IBM iSeries.

  • Pricing

Zajmujemy się tworzeniem systemów, które automatyzują proces wyliczania cen produktów na podstawie wielu złożonych czynników. Każdego dnia przetwarzamy tysiące informacji i wyliczamy najbardziej dopasowane ceny do sytuacji każdego z naszych 40 kanałów dystrybucji. Pracujemy w najnowszych technologiach, m.in.: .NET, Visual Studio, Oracle, Angular, jQuery, Resharper, Jenkins, OctopusDeploy, StyleCop.

  • Network

Zajmujemy się architekturą, projektowaniem, wsparciem i doradztwem. Pracujemy na nowoczesnych rozwiązaniach wiodących producentów sprzętu i oprogramowania, m.in.: Cisco, Checkpoint, Fortigate, Infoblox, Network Support, Design.

  • Security

Naszą misją jest ochrona marki; dbamy o bezpieczeństwo systemów informatycznych i informacyjnych firmy.

Dział Handlowy

Zajmujemy się sprzedażą produktów i rozwiązań biurowych dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz korporacji działających w Polsce. Pozyskujemy klientów biznesowych oraz zajmujemy się kompleksową ich obsługą oraz rozwojem współpracy. W tych wszystkich działaniach wspiera nas Trener Sprzedaży oraz menedżerowie poszczególnych działów, by wykorzystywać naszą energię i otwartość według unikatowej metodologii sprzedaży Staples Way.

Księgowość

W Gdańsku prowadzimy księgowość dla naszych europejskich lokalizacji. Jesteśmy różnorodni językowo i kulturowo. Jeżeli praca w dziale księgowości to dla Ciebie coś więcej niż księgowanie faktur i generowanie raportów, a Twoja głowa nie stroni od pomysłów, to świetnie trafiłeś. W Lyreco Advantage zdobędziesz doświadczenie we wszystkich obszarach finansów (AP, AR i GL), poznasz różne systemy księgowe i będziesz miał realny wpływ na tworzenie i ulepszanie procesów finansowych.

Działy Analityczne

Zajmujemy się przekazywaniem informacji o kondycji firmy do szerokiego zakresu partnerów wewnętrznych: od właściciela firmy i zarządu po przedstawicieli handlowych. Najważniejszą informacją jest nie tylko właściwa kondycja firmy, ale wyjaśnienie przyczyn danej sytuacji. Aby pracować przy analizie danych należy mieć kompetencje techniczne, jak również rozumieć zasady funkcjonowania różnych obszarów firmy. Najważniejsze narzędzia pracy analityka to: Excel, SQL, SAS oraz Power BI.

Dział Planowania Zamówień (Supply Chain)

Zajmujemy się obsługą zamówień i utrzymywaniem kontaktów z dostawcami z naszych europejskich lokalizacji. Jeśli interesujesz się logistyką, chcesz zobaczyć jak funkcjonuje łańcuch dostaw i zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie, to dział zamówień w Lyreco Advantage daje właśnie takie możliwości. Członkowie tego zespołu działają na programie SAP oraz używają różnych języków europejskich.