Dane kontaktowe

Lynka Sp. z o.o.

ul. Majdzika 16
32-050 Skawina
małopolskie, Polska
Telefon: 12 293 80 00
[email protected]

www.lynka.eu

NIP: 6770067612

Kogo poszukujemy?

Nasi Pracownicy są dla nas najwyższą wartością. Chcemy aby z pozytywnym nastawieniem podchodzili do codziennych obowiązków, a przy tym, byli uczciwi, życzliwi i szanowali zarówno swoich współpracowników jak i klientów. Ważne jest aby każdy z nas w swojej pracy postępował zgodnie z 5 wartościami Lynki i utożsamiał się z nimi. Stawiamy na rozmowę i dobrą atmosferę w pracy. Twoja praca ma realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój firmy. 

ETAP 1

Analiza CV

Zapoznajemy się z przesłanymi aplikacjami kandydatów. Z wybranymi osobami kontaktujemy się telefonicznie, przeprowadzając krótką rozmowę na temat doświadczenia, oczekiwań i planów na przyszłość. 

ETAP 2

Spotkanie z HR Managerem oraz bezpośrednim przełożonym

W trakcie takiego spotkanie ważne jest dla nas aby bliżej Cię poznać. Chcemy wiedzieć jakie są Twoje oczekiwania względem nowej pracy. Sprawdzimy także, czy posiadasz odpowiednie kompetencje aby sprostać wyzwaniom, z którymi mierzą się nasi Pracownicy. Na tym etapie, przedstawimy także więcej szczegółów dotyczących naszej firmy oraz stanowiska, na które aplikowałeś. 

ETAP 3

Spotkanie z Zespołem

Ważne jest dla nas abyś jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji, miał szansę poznać specyfikę naszej pracy- codzienne obowiązki, zadania ale także aby doświadczył atmosfery naszej pracy. Dlatego też kolejnym etapem rekrutacji jest spotkanie z zespołem, do którego aplikowałeś.   

ETAP 4

Decyzja o zatrudnieniu

Stawiamy na integralność- dlatego też zawsze, niezależnie od naszej decyzji, każdy z Kandydatów otrzyma od nas informację zwrotną.  Jeżeli wspólnie podejmiemy decyzję, że nasza firma jest dla Ciebie odpowiednim miejscem- zadzwonimy do Ciebie z naszą ofertą pracy. Otrzymasz od nas również list powitalny ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi Twojego zatrudnienia. Pozostaniemy z Tobą w kontakcie aby zaplanować Twój pierwszy dzień pracy i dalszy proces wdrożenia. Dziękujemy, że jesteś z nami!