Dane kontaktowe

Lynka Sp. z o.o.

ul. Majdzika 16
32-050 Skawina
małopolskie, Polska
Telefon: 12 293 80 00
[email protected]

www.lynka.eu

NIP: 6770067612

Kim jesteśmy?

Lynka jest jednym z wiodących producentów zdobień na odzież metodą druku oraz haftu dla przedsiębiorstw o międzynarodowej renomie. Firma z amerykańskimi korzeniami jest wysoko cenionym liderem w swojej branży. Zatrudniamy blisko 300 pracowników. Wyróżniamy się nowoczesną halą produkcyjną z dużym parkiem maszynowym oraz ogromną przestrzenią magazynową. Dbamy o najwyższy komfort pracy: bezpieczeństwo, czystość i doskonałą atmosferę. Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o środowisko i ludzi wokół nas. Zatrudniamy fantastyczne osoby niezależnie od wieku, pochodzenia czy osobowości. Nic nie szkodzi, jeśli nie masz doświadczenia dla nas najważniejsza jest Twoja chęć rozwoju i zaangażowanie, z radością wszystkiego Cię nauczymy.

Nasza misja

Misją Lynki jest stać się wiodącą firmą promocyjną w Unii Europejskiej. Chcemy nieustannie rozwijać sprzedaż do klientów końcowych w Polsce oraz sprzedaż do agencji reklamowych w Polsce i Europie. 

Nasze wartości:

  • Jakość - stawiamy na najwyższą jakość wszystkich naszych działań. Dotyczy to jakości produktów, jakości usług, jakości relacji, jakości naszej komunikacji oraz jakości naszych obietnic. 
  • Doskonała obsługa Klientów - zawsze, z niezwykłą starannością dbamy o naszych klientów,  zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Nie zrażamy się przeciwnościami, wytrwale poszukujemy rozwiązań codziennych trudności. 
  • Współpraca - ważna jest dla nas przyjazna atmosfera pracy. Zawsze postępujemy uczciwie i zgodnie z zasadami etycznymi. Pamiętamy, że wszyscy gramy o wspólny cel i współdziałamy, aby go osiągnąć.
  • Ciągłe doskonalenie - We wszystkim co robimy, chce być coraz lepsi i dlatego nieustannie udoskonalamy nas samych, naszą organizację, procedury  i standardy.
  • Uczciwość w biznesie - Swoje działania prowadzimy zawsze w sposób uczciwy i etyczny.

Praktyki w Lynka:

Nasza firma oferuje praktyki, w których zdobędziesz pierwsze doświadczenie zawodowe. Możemy zagwarantować ogromną dawkę wiedzy, opiekę mentora, dobrą atmosferę oraz elastyczny grafik. Bardzo często nasi Praktykanci zostają w Lynka na stałe. Swoje umiejętności możesz rozwijać dołączając do zespołu Haftu, Magazynu, Druku oraz Kontroli Jakości. Również Menagerowie Sprzedaży, Planowania, Artu, Marketingu, Księgowości oraz HR-u bardzo chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem. Jeżeli chcesz podjąć z nami wyzwanie napisz e- mail na adres [email protected], w którym dołączysz swoje CV lub napiszesz kilka słów o sobie a my na pewno skontaktujemy się z Tobą. Nie zapomnij dopisać którym z działów naszej firmy jesteś zainteresowany. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)