Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

LUX MED Sp. z o.o.

Postępu 21C
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5272523080

Chcesz pracować w Grupie LUX MED

Interesuje Cię praca w naszej organizacji? Chciałbyś się rozwijać u boku profesjonalistów z obszaru medycyny i zarządzania w jednej z najszybciej rozwijających się branży? Lubisz wyzwania? A może jesteś zwolennikiem work & life balance i szukasz unikatowego miejsca pracy, w którym będziesz mógł godzić swoje pasje i życie rodzinne z karierą?  Zajrzyj do naszej zakładki Kariera na www.luxmed.pl, gdzie w każdym czasie i miejscu będziesz mógł zapoznać się z naszymi aktualnymi ofertami pracy. Poszukaj odpowiedniej dla siebie propozycji i prześlij nam swoje CV.

ETAP 1

Jeśli znajdziesz ofertę pracy, która Cię zainteresuje i jest zgodna z Twoimi kompetencjami, prześlij nam swoje CV. Zespół profesjonalnych rekruterów z uwagą rozpatruje aplikacje wszystkich osób, które interesują się pracą w LUX MED.

ETAP 2

Rozmowa telefoniczna – jeżeli Twoje CV nas zainteresuje, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy Cię do dalszych etapów procesu rekrutacji.

ETAP 3

Rozmowa rekrutacyjna – kolejnym krokiem będzie bezpośrednie spotkanie z nami. W trakcie tego etapu weryfikujemy Twoje dopasowanie do oferowanego stanowiska – sprawdzamy Twoje kompetencje, umiejętności oraz dopasowanie do zespołu i kultury organizacyjnej naszej firmy. To ważny element – bądź sobą, pamiętaj, że rozmowa o pracę może być przyjemnym oraz rozwijającym doświadczeniem.

ETAP 4

W większości rekrutacji ostatnim etapem rekrutacji jest rozmowa z bezpośrednim przełożonym. To dobra okazja, by poznać potencjalnego szefa oraz zadać szczegółowe pytania o oferowaną rolę. Po tym etapie pozostaje już tylko decyzja o wyborze najlepszego Kandydata.