Dane kontaktowe

Lufthansa Systems Poland Sp. z o.o.

Al. Grunwaldzka 415
80-309 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 3265 400
Fax: +48 58 3265 599
[email protected]

www.lhsystems.com

NIP: 5832468348

Poznaj nas

Lufthansa Systems Poland powstała w 1998 roku w Gdańsku, gdzie zatrudnia obecnie ponad 500 specjalistów w tak zróżnicowanych dziedzinach jak IT, lotnictwo, logistyka i finanse. Rozwiązania i usługi Lufthansa Systems istotnie wspierają kilkaset linii lotniczych w procesie bezpiecznej i zoptymalizowanej realizacji przewozów lotniczych dla wielu milionów pasażerów rocznie na całym świecie.

WARTOŚCI

Jakość i bezpieczeństwo

Mając na uwadze bezpieczeństwo podróżujących oraz najwyższe wymogi operacyjne, wykorzystujemy w naszej pracy nowoczesne technologie połączone z najwyższymi standardami jakościowymi oraz innowacyjnymi metodologiami realizacji projektów.

Ludzie

Wiemy, że podstawą sukcesu są ludzie, dlatego naszym pracownikom dajemy nieustanną możliwość rozwoju oraz bogaty program szkoleń, dbając jednocześnie o komfortowe warunki pracy.

Środowisko pracy

Z racji przynależności do grupy Lufthansa, działamy w międzynarodowym, zróżnicowanym środowisku pracy, w którym ogromne znaczenie ma wysoka kultura organizacyjna, oparta na wymianie doświadczeń i współpracy.
 

Ostatnie wpisy dla Lufthansa Systems Poland Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)