Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

LSI Software S.A

Stanisława Przybyszewskiego 176/178
93-120 Łódź
łódzkie, Polska
[email protected]

www.lsisoftware.pl

NIP: 7251697775

Poznaj nas!

Czy wiesz, że jedząc pyszną pizzę w restauracji, obsługujący Cię kelner może korzystać z naszego oprogramowania?

Oglądając film w kinie, zarządzanie repertuarami oraz szeroko pojęta obsługa klienta, może działać znacznie sprawniej prawdopodobnie dzięki naszemu produktowi POSitive Cinema?

A przebywając w wielu sklepach sieciowych, codziennym narzędziem pracy może być POSitive Retail?
LSI Software jest firmą, która rozszerza swoje działanie już nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym.
Naszymi klientami są m.in. CCC, Martes Sport, Ochnik, Subway, Sphinx, E. Wedel, Helios, Multikino i wiele innych.
Tworzymy dla nich indywidualne, innowacyjne i doskonałe rozwiązania.
Cenisz sobie współpracę, rozwój, podnoszenie kwalifikacji, ale jednocześnie dbanie o potrzeby klienta?

Aplikuj! Może nasz zespół czeka właśnie na Ciebie!

Profil firmy

Spółka LSI Software rozpoczęła swoją działalność już 1991 r, w czasie ogromnego rozwoju Internetu i informatyki. Od tej pory firma stała się wiodącym na polskim rynku producentem oprogramowania dla przedsiębiorstw (ERP), sieci sklepów detalicznych, wszelkiej gastronomii, obiektów hotelowych i sportowo-rekreacyjnych a także sieci kin. Pełna oferta firmy obejmuje nie tylko wdrożenia profesjonalnych systemów B2B, ale też dostawę nowoczesnego sprzętu, usługi konsultacyjne oraz serwis. Od początku istnienia firma stawia na tworzenie własnych, innowacyjnych produktów, co jest wielkim atutem w 30-letnim doświadczeniu w branży IT.

Międzynarodowa współpraca

Wiedza i doświadczenie są najważniejsze dla LSI Software dlatego współpracujemy z najlepszymi w branży IT. Firma jest wieloletnim partnerem z Microsoft, Posiflex czy LRS. Wspólne działania biznesowe owocują dostępem do najnowszych technologii, wiedzy oraz specjalistycznego sprzętu.

Szczególna współpraca łączy nas z Cinestar Software – kluczowym dostawcą oprogramowania dla kin w Ameryce Łacińskiej. Cinestar Software wdraża rozwiązania sprzętowe naszej firmy. Firma posiada imponujące doświadczenie na rynku południowoamerykańskich sieci kin.

Ponadto LSI Software angażuje się w relacje z organizacjami i uczelniami wyższymi m.in. z Uniwersytetem Łódzkim, Polsko-Amerykańskim Centrum Zarządzania (PAM Center) czy Klastrem ICT Łódź.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)