Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

LS Airport Services S.A.

ul. Jamesa Gordona Bennetta 2b
02-159 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 206 95 00

www.lsas.aero

NIP: 5222949523

O nas

Jesteśmy firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce: w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Katowicach, czuwając nad bezpieczeństwem i komfortem milionów pasażerów rocznie. Zapewniamy szeroką gamę usług związanych z obsługą pasażerów, ich bagaży, przesyłek lotniczych oraz samolotów, którymi latają.

Obsługujemy rejsy pasażerskie, prywatne, biznesowe, wojskowe, rządowe oraz samoloty i ładunki cargo. Zarządzamy kompleksem LS Cargo Park, na terenie którego znajduje się największy w Polsce terminal cargo. Obsługujemy każdy rodzaj ładunków przewożony drogą lotniczą: przesyłki AVI (przewóz żywych zwierząt), DG (materiały niebezpieczne), VAL (przesyłki wartościowe), PER (przesyłki łatwo psujące się), CRT (przesyłki w łańcuchu chłodniczym).

Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową. Nasi pracownicy dbają o odpowiednie przygotowanie samolotu do startu m.in.: holują i wypychają samoloty, realizują usługę sprzątania i wyposażenia pokładowego, dbają o załadunek i rozładunek bagaży, ładunków cargo i przesyłek pocztowych, a także przewożą pasażerów i załogi lotnicze pomiędzy statkiem powietrznym i terminalem, dbają o profesjonalny transport osób niepełnosprawnych, wyważają samoloty, zapewniając odpowiednie rozmieszczenie ciężaru na pokładzie oraz odladzają i zabezpieczają samoloty przed oblodzeniem. Wszystkie działania wykonywane są z użyciem specjalistycznego sprzętu handlingowego.

Obsługa naziemna samolotów wiąże się z zastosowaniem wielu różnorodnych narzędzi i technologii, jednak żadne z nich nie byłoby w stanie poradzić sobie w pełni samodzielnie. Dlatego w naszej organizacji i lotnictwie tak ważny jest człowiek. Doceniamy naszych pracowników, a jedno z naszych haseł przewodnich brzmi: „Technologia bez człowieka byłaby niczym”.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)