Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

"LOXIMIDE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawska 164 /112
05-082 Latchorzew
mazowieckie, Polska
[email protected]

loximide.pl/pl

NIP: 8351539622

  • Jeżeli zależy Ci na stabilnej pracy, w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Jeżeli zależy Ci na rozwoju i wiedzy.
  • Jeżeli atmosfera pracy i wysoka kultura jest dla Ciebie szczególnie istotna.

Napisz do nas, spotkaj się z nami.

Poznaj nas

Firma LOXIMIDE Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2005 roku, jako firma consultingowo-dystrybucyjno-produkcyjna. Firma dostarcza rozwiązania i urządzenia z zakresu wentylacji, klimatyzacji, których głównych założeniem jest podniesienie komfortu i bezpieczeństwa w budynkach sektora komercyjnego, publicznego i przemysłowego.

Oferowane produkty posiadają autorskie rozwiązanie techniczne i patentowe poparte badaniami i atestami. Produkty posiadają wysoką jakość wykonania oraz wysokie parametry techniczne, dzięki czemu stosowane są prestiżowych obiektach, począwszy od wysokiej klasy obiektów biurowych, hoteli poprzez centra handlowe, szpitale, budynki przemysłowe.

Od początku działalności firma stawia na rozwój czego rezultatem jest wprowadzanie coraz to nowszych rozwiązań i urządzeń będących zapotrzebowaniem związanym z rozwojem rynku.

Firma LOXIMIDE Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski marki MADEL.

DOŁĄCZ DO NAS

ETAP 1

Analiza Twojego CV – oceniamy czy spełniasz podstawowe wymagania zawarte w naszym ogłoszeniu na dane stanowisko, m.in. doświadczenie, wykształcenie.

ETAP 2

Organizujemy rozmowę rekrutacyjną, która odbywa się z bezpośrednim przełożonym lub osobą decyzyjną. Podczas spotkania opowiedz nam o swojej motywacji, dotychczasowym doświadczeniu jakie aspekty dla Ciebie są najważniejsze. Powiedz nam, dlaczego chcesz pracować w firmie LOXIMIDE i co możesz wnieść do naszej organizacji.

ETAP 3

Niezależnie od finalnej decyzji, zawsze przekazujemy informację zwrotną. Jeżeli będzie to decyzja pozytywna, otrzymasz od nas propozycję warunków zatrudnienia w formie pisemnej, abyś mógł ją spokojnie przeanalizować i podjąć świadomą decyzję.

Szanujemy Twój czas i zaangażowanie.