Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

LOTTE Wedel

Zamoyskiego 28/30
03-801 Warszawa
mazowieckie, Polska

wedel.pl/kariera

POMOC TO NASZ NAJWAŻNIEJSZY SKŁADNIK

W ramach działań dobroczynnych wspieramy najbardziej potrzebujących, przekazujemy także darowizny produktowe. Od ponad 20 lat realizujemy program darowizn dla Banku Żywności SOS w Warszawie. 

Z kolei program grantowy „WEDEL OD SERCA. Pomagamy innym” umożliwia naszym pracownikom otrzymanie dofinansowania do autorskich projektów charytatywnych. Innym przykładem na społeczne zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności jest udzielanie się w wolontariacie pracowniczym. Jako wolontariusze Wedla pomagaliśmy m.in. budować Folwark Wawer, czyli edukacyjną przestrzeń ekologiczną zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia Serduszko dla Dzieci, z którym na wielu płaszczyznach współpracujemy od prawie dwóch dekad. 

Mając w pamięci aktywność społeczną Jana Wedla, firma realizuje liczne projekty z innymi lokalnymi partnerami, m.in. wpierając Fundację Dobrych Inicjatyw w działaniach edukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży z ośrodków wychowawczych czy angażując się w akcje profilaktyczne z Fundacją DKMS. Wierzymy, że razem zawsze możemy zdziałać więcej!

RUSZ SIĘ Z NAMI PO ZDROWIE

Doceniamy i wspieramy sportowe inicjatywy naszych pracowników. Zachęcamy ich do aktywnego udziału w akcjach promujących zdrowy styl życia. Najwytrwalsi trenują w ramach wedlowskiego klubu sportowego „Rywal”. Możliwości jest wiele: piłka nożna, siatkówka, wycieczki rowerowe, biegi przełajowe lub z przeszkodami, badminton, tenis stołowy, regaty czy spartakiada. Pomysły przychodzą od pracowników i zawsze jesteśmy otwarci na kolejne! Od ponad 10 lat współorganizujemy także Bieg Wedla w Parku Skaryszewskim po sąsiedzku. Endorfin nigdy nie za wiele! :)

PROGRAM LEŻAK DLA DOBREGO SAMOPOCZUCIA

A teraz rozsiądź się wygodnie, bo pomówimy o programie LeŻak, czyli Lepiej Żyć Aktywnie to program, w którym dbamy o komfort pracy naszych pracowników. Podczas akcji poruszamy istotne dla nas i dla naszych pracowników tematy związane z ideą work-life balance, zdrowiem fizycznym oraz zdrowiem psychicznym. Organizujemy masaże biurowe, wykłady prozdrowotne, porady lekarzy specjalistów oraz badania na terenie firmy. Bierzemy także udział takich akcjach jak: różowy październik czy Movember. Dbamy też o zdrowe nawyki żywieniowe naszych pracowników, dostarczając świeże owoce i warzywa. Zimą w biurze dostępne są natomiast cytryny i imbir – w sam raz do rozgrzewającej herbaty.