Dane kontaktowe

LOTTE Wedel

Zamoyskiego 28/30
03-801 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.wedel.pl

Wynagrodzenie

Dbamy o to, aby wynagrodzenie naszych pracowników było konkurencyjne  na rynku, dlatego każdego roku uczestniczymy w rzetelnych badaniach wynagrodzeń i oferowanych świadczeń.

Zdrowie przede wszystkim

Troszcząc się o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników i ich rodzin oferujemy możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Zapewniamy naszym pracownikom i ich rodzinom bezpieczeństwo finansowe w nieprzewidzianych sytuacjach oferując dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Zniżki na dojazdy

Jeśli nasi pracownicy dojeżdżają do pracy Kolejami Mazowieckimi, mogą skorzystać z aż 35% zniżki na przejazdy.

Słodkie benefity

Michael Levine, znany dietetyk, napisał „Z chemicznego punktu widzenia czekolada to najbardziej perfekcyjny pokarm na świecie.” Wiemy, że dzielenie się czekoladą, to prawdziwa dziecięca radość, dlatego  w 2016 roku przekazaliśmy naszym pracowników aż 10 ton słodkości.

Rabat w Pijalniach Czekolady E. Wedel

W Pijalniach Czekolady E.Wedel  nasi pracownicy mogą dzielić się radością z przyjaciółmi, korzystając z 15% rabatu.

Dbałość o zdrowe żywienie

Po energię do działania zapraszamy do firmowej stołówki, gdzie wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z 50% dofinansowania posiłków.

Sport to zdrowie

Dobra kondycja ma duży wpływ na jakość naszego życia i pracy, dlatego wspieramy aktywne spędzanie wolnego czasu. Naszym pracownikom oferujemy karty sportowo – rekreacyjne, uprawniające do bezpłatnego korzystania z niemal  4 000 obiektów rekreacyjnych.

Wiedza to potęgi klucz

Rozwój naszych pracowników to rozwój Wedla. Dlatego finansujemy pracownikom naukę języków obcych, studia podyplomowe, a także szkolenia specjalistyczne i rozwojowe.

Miejsce pracy pełne dziecięcej radości!

Zgodnie z badaniem opinii pracowników GPTW 2017 -84% naszych pracowników z dumą mówi innym, że pracują w Wedlu!

Home Office

Mobilność, elastyczność, otwartość  - to daje nam rozwiązanie jakim jest praca zdalna. Pracownik, który nie musi dojeżdżać do siedziby firmy, w znacznym stopniu oszczędza swój czas i może go poświęcić na realizowanie pasji czy spotkanie z rodziną. Nasi pracownicy mają zatem możliwości pracy z domu -  2 dni w każdym miesiącu.