Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

LOTTE Wedel

Zamoyskiego 28/30
03-801 Warszawa
mazowieckie, Polska

wedel.pl/kariera

Benefity i warunki pracy

WYNAGRODZENIE

Dobrze wiemy, że musi wystarczyć nie tylko na słodkości. Dbamy o to, aby wynagrodzenie naszych pracowników było konkurencyjne na rynku, dlatego każdego roku uczestniczymy w badaniach wynagrodzeń i oferowanych świadczeń.

ZDROWIE PRZEDE WSZYSTKIM

Troszcząc się o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników i ich rodzin, oferujemy możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej.

UBEZPIECZENIE

Przezorny zawsze ubezpieczony. Zapewniamy naszym pracownikom i ich rodzinom bezpieczeństwo finansowe w nieprzewidzianych sytuacjach, oferując dodatkowe ubezpieczenie na życie.

DOFINANSOWANIE DO POSIŁKÓW

Nie samą czekoladą człowiek żyje, choć wielu pewnie by tak chciało. Po energię do działania zapraszamy do firmowej stołówki, gdzie wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z 50% dofinansowania do posiłków. W trakcie pracy zdalnej istnieje możliwość zamawiania posiłków z bezpłatną dostawą do wybranych dzielnic Warszawy.

ZNIŻKI NA DOJAZDY

Słodki odjazd! Jeśli nasi pracownicy dojeżdżają do pracy Kolejami Mazowieckimi, mogą skorzystać z aż 35% zniżki na przejazdy.

CZEKOLADOWE BENEFITY

Michael Levine, znany dietetyk, napisał: „Z chemicznego punktu widzenia czekolada to najbardziej perfekcyjny pokarm na świecie”. Wiemy, że dzielenie się czekoladą to prawdziwa przyjemność, dlatego obdarowujemy nią naszych pracowników przez cały rok. Mamy słodkie paczki na Boże Narodzenie, Dzień Dziecka, Dzień Czekolady i nie tylko.

ZNIŻKI NA WEDLOWSKIE PRODUKTY

Czas na chwilę słodkiej przyjemności. W Pijalniach Czekolady E. Wedel nasi pracownicy mogą dzielić się radością z przyjaciółmi, korzystając z 15% rabatu. Zapraszamy ich również do firmowego sklepiku Wedla, gdzie na smakoszy czekają produkty w preferencyjnych cenach.

DOFINANSOWANIE DO KART SPORTOWYCH (MULTISPORT)

Roztapiamy lenistwo i mobilizujemy do aktywności. Dobra kondycja ma duży wpływ na jakość naszego życia i pracy, dlatego wspieramy aktywne spędzanie wolnego czasu. Naszym pracownikom dofinansowujemy karty sportowo-rekreacyjne, uprawniające do bezpłatnego korzystania z niemal 4000 obiektów rekreacyjnych.

BILETY DO ZOO

Nasza firma jest honorowym patronem zebry „Pralinki" w warszawskim zoo. W związku z tym nie mogło zabraknąć kart wstępu do zoo dla pracowników!

HOME OFFICE

Rozsmakuj się w domowym zaciszu. Mobilność, elastyczność, otwartość – na to pozwala nam praca zdalna. W obecnej sytuacji taka forma pracy staje się dla wielu normą. Nasi pracownicy biurowi również mają możliwość pracy z domu. Dodatkowo wprowadziliśmy elastyczny czas pracy, który pozwala na pracę od poniedziałku do czwartku 8,5 godz. a w piątek tylko 6 godzin. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybciej zaczynamy weekend :)

ROZWIJAMY

Rozwój naszych pracowników to rozwój Wedla. Dlatego stawiamy na ciągłe doskonalenie umiejętności, oferując pracownikom pakiety szkoleń dedykowanych, udział w szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach branżowych. Finansujemy także udział w certyfikowanych szkoleniach i kursach, bo dobrze wiemy, że zawsze trzeba być na bieżąco. Dzielimy się zdobytą wiedzą jak najlepszą czekoladą. Lubimy się wzajemnie inspirować i motywować do działania.

WSPIERAMY

Uwielbiamy się dzielić tym, co ważne. Dlatego oferujemy pomoc w kasach zapomogowo-pożyczkowych. Kobietom w ciąży proponujemy dodatkowy pakiet benefitów. Przygotowaliśmy też wyprawki dla noworodków, zawierające m.in. niezbędnik każdego rodzica. Zapewniamy również dofinansowanie do wakacji, liczne konkursy i organizujemy jubileusze dla długoletnich pracowników.

MAMY WIĘCEJ DOBREGO

Benefitów nigdy dość – tak jak pysznej czekolady. Sprawdź dokładnie, jakie benefity oferujemy na konkretnych stanowiskach w Wedlu. Przykładowo: pracownicy produkcji mogą korzystać z masaży i foteli masujących. Pracownicy sprzedaży otrzymują samochód służbowy i szkolenia z bezpiecznej jazdy, a pracownicy biurowi możliwość pracy zdalnej i korzystania z letniego czasu pracy.