Dane kontaktowe

Lokum Deweloper Spółka Akcyjna

Krawiecka 1/101
50-148 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.lokumdeweloper.pl

NIP: 8992725235

Kim jesteśmy

Lokum Deweloper S.A. to drugi największy deweloper we Wrocławiu oraz lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie. Od 2004 r. świadomie i odpowiedzialnie kształtujemy krajobraz wrocławskiego rynku nieruchomości mieszkaniowych, a w 2016 r. poszerzyliśmy naszą działalność również o rynek krakowski. Od grudnia 2015 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przywiązujemy dużą wagę do terminowości i solidności, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia Klientów o własnym domu.

Nasze osiedla powstają w centrum lub jego pobliżu, są dobrze skomunikowane z każdą częścią miasta, z szerokim dostępem do zaplecza handlowo-usługowego, rekreacyjnego, edukacyjnego i medycznego.

Nacisk kładziemy także na wyjątkowe zagospodarowanie części wspólnych: piękne fontanny, bezpieczne place zabaw, zielone tereny z urzekającą roślinnością, minigalerie fotografii na klatkach schodowych, ścieżki do biegania czy siłownie na wolnym powietrzu.

Zgrany zespół

Lokum Deweloper to ponad 100 wybitnych specjalistów z wielu dziedzin, Firmę prowadzi doświadczony zespół inżynierów i menadżerów, którzy kompleksowo zarządzają procesem inwestycyjnym, tworząc doskonałe warunki do pracy i rozwoju.

Team Lokum Deweloper to wyjątkowi ludzie - pełni pasji i zaangażowania profesjonaliści skupieni w unikatowej kulturze organizacyjnej opartej o wzajemny szacunek i poczucie bezpieczeństwa. Satysfakcja z wykonywanej pracy i wysoka świadomość wspólnego celu motywuje wszystkich do działania. Prawie 40% kadry pracuje tu dłużej niż 5 lat.

Potrzeby pracowników są dla nas ważne, dlatego oferujemy możliwość podnoszenia kwalifikacji, jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły i kreatywność zespołu. Pamiętamy o zasadzie work-life balance, harmonii pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym.

Dołącz do nas!

Tym, co charakteryzuje naszą Firmę jest kompleksowe zarządzanie procesem inwestycyjnym – od pozyskania terenu pod budowę, przez projekt, budowę, marketing, sprzedaż i obsługę posprzedażową. Właśnie dlatego zespół Lokum Deweloper podzielony jest na Działy odpowiadające za poszczególne zakresy działalności.

Naszym pracownikom oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, pracę przy ambitnych projektach w doświadczonym zespole. Dołączając do nas masz możliwość rozwoju zawodowego oraz zapewnioną prywatną opiekę medyczną.

Wyślij nam swoją aplikację, być może wkrótce będziemy Cię potrzebować!