Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Logwin Poland Sp. z o.o.

ul Jana Pawła II 66
05-500 Piaseczno
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.logwin-logistics.com

NIP: 1230997262

To właśnie My

POZNAJ LOGWIN POLSKA

Logwin Poland istnieje w Polsce od 2003 roku, ale historia Grupy Logwin, której jesteśmy częścią, sięga aż 1877 roku. To właśnie globalne doświadczenie daje nam solidne podstawy do realizacji obsługi logistycznej na najwyższym poziomie. Dodając do tego wysoką świadomość ciągłego rozwoju branży, wypracowaną precyzję, zaangażowanie i wiedzę, zdobyliśmy zaufanie największych marek. 

Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach logistycznych dla naszych Klientów. Realizujemy usługi z dwóch podstawowych segmentów działalności: logistyka magazynowa (kontraktowa) oraz spedycja.

Z powodzeniem jesteśmy w stanie wykonywać cały zakres usług, zapewniając kompleksową obsługę logistyczną. Wspieramy największe firmy na świecie, świadcząc dla nich usługi: logistyki kontraktowej, spedycję morską, kolejową, lotniczą oraz drogową.

Nasze oddziały powstają w lokalizacjach, które pozwalają na optymalną realizację usług. To właśnie dlatego poza główną siedzibą firmy znajdującą się w Piasecznie, jesteśmy też w Nadarzynie, Gdyni, Krakowie, Poznaniu oraz w Wojkowicach, koło Wrocławia.

Stworzenie usług i procesów idealnie dopasowanych do wymagań Klientów, nie byłoby możliwe bez zaangażowanego i profesjonalnego zespołu pracującego na co dzień w Logwin. To dzięki niemu firma może od ponad 18 lat świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem rozwoju naszej firmy jest stale rosnący zespół profesjonalistów, który obecnie liczy ponad 650 osób. Chętnie dzielimy się naszym know-how, ale zdajemy sobie sprawę, że zachęcanie do samodzielności i kreatywności w branży logistycznej jest bardzo ważne! W naszym zespole możesz być sobą, a Twoje zdanie się dla nas liczy, dlatego aktywnie zachęcamy do proponowania usprawnień w myśl zasady „constant improvement”.

 

Oddziały Logwin Poland

Siedziba główna znajduje się  w Piasecznie, ale nasze oddziały znajdują się również w innych miastach:

  • Ul Jana Pawła II 66; 05-500 Piaseczno
  • AL. Katowicka 66; 05-830 Nadarzyn
  • Ul. Wrocławska 36; 55-020 Wojkowice
  • Ul. Władysława IV 43, piętro V, pokój nr 1; 81-395 Gdynia
  • Ul. 28 czerwca 1956r. nr 406; 61-441 Poznań
  • Ul. ks. Franciszka Maja 40; 30-499 Kraków

Wartości

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)