Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Loginex Sp. z o.o.

Aleja Zjednoczenia 36
01-830 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 223 783 000
[email protected]

www.loginex.pl

NIP: 5222995196

Firma Loginex sp. z o.o. od początku swojej działalności koncentruje się w obszarze dostarczania profesjonalnych usług spedycji drogowej dla Przedsiębiorstw o zróżnicowanej wielkości i potrzebach.

Nieprzerwanie rozbudowywana, nowoczesna flota własna, jak też współpraca ze starannie wyselekcjonowanymi dostawcami usług przewozowych stanowi podłoże do świadczenia usług na wysokim poziomie.

W Loginex wierzymy, że jednym z najważniejszych elementów firmy jest doświadczona, stale podnosząca kwalifikacje kadra, doskonale znająca uwarunkowania i specyfikę zadań stawianych przez Naszych klientów.

Połączenie tych dwóch czynników – niezawodnej floty oraz doświadczonych fachowców oraz elastycznego podejścia do współpracy stanowi o sukcesie firmy – nieprzerwanym zadowoleniu klientów i zaufaniu jakim nas obdarzają.

W firmie Loginex wierzymy, że to pracownicy stanowią wykładnię efektywnego wykorzystania posiadanego potencjału floty – narzędzi naszej pracy.

To kompetencje pracowników – doświadczenie i wynikająca z niego, daleko idąca zdolność przewidywania, umiejętność podejmowania trafnych decyzji, stanowią bezpośredni fundament obustronnego sukcesu. Dzięki przeniesieniu indywidualnych doświadczeń w przestrzeń pracy zespołowej, osiągamy efekt zwielokrotnienia efektywności znajdowania optymalnych dla Klienta rozwiązań. Dlatego też bardzo ważnym elementem strategii firmy jest powierzanie zleceń klientów doskonale przygotowanym i zmotywowanym, potrafiącym działać indywidualnie, jak też zdolnym do posiłkowania się wiedzą zespołową, fachowcom, dostarczającym rozwiązania skrojone na miarę potrzeb naszych klientów.

Poświęcamy bardzo dużo uwagi doborowi kadry, by praca realizowana była z zachowaniem wysokich standardów. Istotne są również umiejętności miękkie, by nasze relacje wewnętrzne i w relacji z klientem układały się dobrze.

Co nas wyróżnia?

rzetelna firma - rzetelny pracodawca

Firma Loginex sp. z o.o. od wielu lat cieszy się nieprzerwanym zaufaniem wielu klientów w branży, gdzie zaufanie stanowi fundament funkcjonowania na rynku. Na przestrzeni lat funkcjonowania firma była wielokrotnie uhonorowywana za utrzymywanie wysokiej rzetelności w podejściu do kontrahenta. Staramy się, by podobne standardy utrzymywane były w relacji z pracownikami.

doskonała lokalizacja

Mieścimy się w bardzo dogodnym punkcie dojazdowym. Biuro położone jest nieopodal stacji metra przystanku metra Rondo Daszyńskiego. 

rozwój i podnoszenie kompetencji

Loginex nieprzerwanie utrzymuje wysoki standard świadczonych usług. Pracując z nami będziesz miał okazję zapoznać się i wykorzystywać najwyższe standardy współczesnej logistyki. Zarazem jesteśmy przekonani, że inwestycja w pracownika jest inwestycją w firmę. W naszej firmie możesz liczyć min. na dofinansowanie do nauki języków obcych.

program socjalny

W ramach programu socjalnego prowadzonego w firmie otrzymasz: dostęp do karty wstępu do placówek sportowych i rekreacyjnych na terenie całej Polski, pyszną, gorącą, poranną kawę, dofinansowanie do nauki;

dobra atmosfera pracy

Dbamy o dobre wzajemne stosunki. Spajamy je podczas organizowanych wspólnych wyjść i integracji.

Loginex w liczbach

EURO 6 taką klasę spalania ma nasza flota

50 tyle aut chłodni mamy do dyspozycji 

30 tyle plandek i naczep typu MEGA znajduje się w naszej flocie

200 tyle aut ciężarowych i busów jeździ dla nas

300 000 tyle ton towaru przywieźliśmy

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)