Dane kontaktowe

LOBOS Sp. z o.o.

ul. M. Medweckiego 17
31-870 Kraków
małopolskie, Polska

sklep.lobos.pl

NIP: 6760077460

JAK WYGLADA REKRUTACJA

Zobacz jak w prosty sposób możesz zostać jednym z naszych pracowników. Wystarczy, że przejdziemy wspólnie przez 4 proste etapy procesu rekrutacyjnego:

ETAP 1

Aplikacja

Nasze ogłoszenia znajdziesz na portalach rekrutacyjnych oraz w zakładce Kariera na naszej stronie internetowej. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij do nas swoją aplikację.

ETAP 2

Selekcja CV

Specjaliści zajmujący się rekrutacją wnikliwie zweryfikują przesłane dokumenty aplikacyjne pod kątem profilu poszukiwanego kandydata. Obiektywnie wybiorą aplikacje, które w największym stopniu spełniają wymagania zawarte w ofercie pracy.

ETAP 3

Spotkanie rekrutacyjne

Jeśli Twoja aplikacja została rozpatrzona pozytywnie, otrzymasz zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, która umożliwi nam uzyskanie bardziej szczegółowych informacji na temat Twoich doświadczeń, kompetencji, motywacji do pracy oraz zainteresowań. Rozmowa będzie również idealną okazją, abyś dowiedział się więcej o naszej firmie, przyszłym zespole czy stanowisku i realizowanych w jego ramach zadaniach.

ETAP 4

Zakończenie rekrutacji

Pozytywne przejście wszystkich kroków rekrutacyjnych zaowocuje zaproszeniem Cię do współpracy i przedstawieniem oferty zatrudnienia. Kandydaci, którym nie udało się przejść wszystkich kroków, o wynikach procesu rekrutacyjnego zostaną poinformowani telefonicznie bądź mailowo.

Kariera

Przed potencjalnymi pracownikami poprzeczkę stawiamy wysoko. Decydujemy się na współpracę wyłącznie z ludźmi nieprzeciętnymi a następnie dbamy o ich nieustanny rozwój. Codziennie staramy się rozbudzić w nich nową motywację. Nowym pracownikom zapewniamy wewnętrzne szkolenia oraz stałą możliwość rozwoju i awansów.