Dane kontaktowe

LOBOS Sp. z o.o.

ul. M. Medweckiego 17
31-870 Kraków
małopolskie, Polska

sklep.lobos.pl

NIP: 6760077460

POZNAJ NAS:

Jesteśmy polską firmą, która od ponad 30 lat jest liderem i jednym z największych dostawców produktów dla biura w Polsce. Należymy do wąskiego grona firm zapewniających kompleksową obsługę dla firm i korporacji: dostarczamy rozwiązania AV i multimedia, artykuły biurowe, urządzenia drukujące oraz kompleksowy serwis ciągłej gotowości sprzętowej i oprogramowania dla partnerów.

  • 30 lat doświadczenia w kompleksowym wdrażaniu rozwiązań dla firm i korporacji
  • 7 oddziałów regionalnych
  • 0 problemów i gwarancja satysfakcji

LOBOS SOLUTIONS

Obsługujemy Klientów w całej Polsce. Posiadamy duży sklep internetowy, sieć sklepów z urządzeniami i artykułami biurowymi w 10 miastach w Polsce oraz własną drukarnię cyfrową. W naszym portfelu znajdują się autoryzacje handlowe/partnerskie i serwisowe najwyższych kategorii uznanych firm europejskich i światowych z branży biurowej, urządzeń drukujących i sprzętu audio-video. Zaopatrujemy administrację państwową, szkoły i uczelnie, małe i średnie firmy, a także dostarczamy rozwiązania kontraktowe zaopatrzenia dużych firm, korporacji i zakładów przemysłowych.

LOBOS LOGISTICS

Posiadamy własne centrum dystrybucyjno-logistyczne z magazynem wysokiego składowania, dzięki któremu większość oferowanych produktów dostępna jest od ręki. Tym samym produkty jesteśmy w stanie wyekspediować w dniu złożenia zamówienia.

LOBOS CONCEPTS

Nasz dział AV/MULTIMEDIA posiada bogate portfolio kontraktów z realizacji interaktywnych rozwiązań dla biznesu oraz outsource’ingu i dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych dla firm i korporacji.