Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

LM Wind Power Blades a GE Renewable Energy Business

Nowa 3
(Goleniowski Park Przemysłowy)
72-100 Łozienica Goleniów
zachodniopomorskie, Polska

www.lmwindpower.com

NIP: 8561685554

Firma LM Wind Power a GE Renewable Energy Business jest wiodącym producentem łopat do turbin wiatrowych, który w ramach współpracy z klientami zajmuje się także serwisowaniem produktów. Od roku 2017 jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji General Electric.

Działamy na rynkach całego świata, posiadamy wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości. Z dumą przyczyniamy się do zasilania świata czystą energią wiatrową.

Nasze fabryki znajdują się na czterech kontynentach: Europy, Azji i obu Ameryk. Nieustannie doskonalimy technologię produkcji unikalnych  łopat, których żywotność jest gwarantowana na 20 lat. W Polsce jesteśmy od 2008 roku, a nasza lokalizacja to Przemysłowy Park Goleniowski. Po rozbudowie zakładu w Goleniowie załoga liczy już ponad 1300 osób.

Posiadamy własne centrum testowe i tunel aerodynamiczny, gdzie sprawdzamy parametry naszych innowacyjnych wyrobów. Troska o bezpieczeństwo i ochronę środowiska zostały potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami oraz uznaniem ze strony klientów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)