Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Livingston Poland Sp. z o.o.

Kraszewskiego 1
Budynek BETA, Wejście N
85-240 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 52 583 1400
[email protected]

www.livingstonintl.com

NIP: 9671300165

Rekrutacja

W Livingston wiemy, że nasi pracownicy stanowią o naszej sile. Dołącz do nas i bądź częścią naszego sukcesu. Jeżeli posiadasz umiejętności komunikacyjne, otwarty umysł, posiadasz wewnętrzną motywację do osiągnięcia sukcesu oraz znasz język angielski, zapewne jesteś idealnym kandydatem do naszego zespołu.

ETAP 1

Wyślij swoją aplikację za pośrednictwem www. pracuj.pl lub poprzez link, który otrzymasz od polecającego Ciebie pracownika Livingston.

ETAP 2

Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy te, które są najbardziej zbliżone do profilu stanowiska.

ETAP 3

Nasz rekruter kontaktuje się telefonicznie z wybranymi kandydatami i przeprowadza wstępny, telefoniczny wywiad. Sprawdza doświadczenie zawodowe, znajomość języka angielskiego (jeśli wymagana), motywację do pracy oraz oczekiwania finansowe.

ETAP 4

Rekruter rekomenduje zatrudniającemu kierownikowi kandydatów, którzy najbardziej spełniają kryteria wymagane na danym stanowisku. Kierownik danego zespołu przeprowadza spotkanie rekrutacyjne - on-line ze względu na sytuację epidemiologiczną. To spotkanie ma na celu dogłębne sprawdzenie umiejętności kandydata i jego dopasowania do zespołu. W przypadku naboru do kilku zespołów w spotkaniu rekrutacyjnym może brać udział dwóch kierowników. W ten sposób zwiększamy szanse kandydatów na znalezienie miejsca w naszej organizacji i oszczędzamy ich czas.

ETAP 5

Kierownik zatrudniający składa telefonicznie ofertę pracy wybranemu kandydatowi. Dział personalny kontaktuje się z kandydatem w celu podpisania umowy o pracę i sfinalizowania formalności kadrowych.