Dane kontaktowe

Livingston Poland Sp. z o.o.

Kraszewskiego 1
Budynek BETA, Wejście N
85-240 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 52 583 1400
[email protected]

www.livingstonintl.com

NIP: 9671300165

KIM JESTEŚMY?


Livingston International jest czołowym dostawcą usług w zakresie handlu międzynarodowego działającym w Ameryce Północnej, Europie i Azji.  Ponad 42.000 firm zaufało firmie Livingston International powierzając nam obsługę w zakresie agencji celnej, zarządzania handlem międzynarodowym, doradztwa handlowego oraz frachtu.

Dzięki ciągłemu inwestowaniu w naszych pracowników i technologię, możemy zaoferować naszym klientom przewagę, której tak bardzo potrzebują na współczesnym, wysoce konkurencyjnym rynku. Z ponad 3100 pracownikami w ponad 110 punktach granicznych, portach morskich i lotniczych oraz innych kluczowych lokalizacjach w Ameryce Północnej, Europie i Azji, zapewniamy przejrzystość w skomplikowanym świecie handlu, aby firmy mogły rozwijać się dalej, szybciej i bardziej efektywnie.

W Polsce świadczymy usługi od 2002 roku. Nasze biura znajdują się w kompleksie “Biznes Park” w Bydgoszczy, gdzie utworzyliśmy centrum kompetencji, z którego obsługujemy naszych europejskich klientów. Wykorzystując sprzyjającą biznesowi kulturę Bydgoszczy, tutejszy oddział oparliśmy na utalentowanych specjalistach, tworzących energiczny zespół nastawiony na ciągły rozwój. W strukturach europejskich pracuje około 140, a w Polsce 90 osób.

Kim jesteśmy?

  • Dynamiczną oraz ciągle rozwijającą się firmą
  • Firmą, która inwestuje w ludzi i technologie
  • Współpracujemy z globalnymi klientami
  • Posiadamy wiedzę z zakresu handlu międzynarodowego
     

KOGO SZUKAMY

W Livingston wiemy, że nasi pracownicy stanowią o naszej sile. Dołącz do nas i bądź częścią naszego sukcesu.

Jeżeli posiadasz umiejętności komunikacyjne, otwarty umysł, posiadasz wewnętrzną motywację do osiągnięcia sukcesu oraz znasz język angielski, zapewne jesteś idelanym kandydatem do naszego zespołu.