Dane kontaktowe

Lit-Logistic-Information-Transporte Polska Sp. z o.o.

AL. Zjednoczenia 102
65-120 Zielona Góra
lubuskie, Polska

lit-polska.pl

NIP: 6450015571

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy dużą firmą logistyczną z niemieckim kapitałem. Istniejemy 30. lat, zatrudniamy na całym świecie około 1500 pracowników, mamy 800 samochodów ciężarowych, a od 1992 r. działamy w Polsce i wciąż się rozwijamy. Dziś Grupa LIT AG świadczy usługi logistyczne w zakresie magazynowania i transportu, a także zapewnia indywidualne rozwiązania logistyczne. 

LIT to firma szczycąca się mianem dobrego pracodawcy, który stawiając na rozwój pracowników, każdego dnia usprawnia działanie firmy. Oferujemy atrakcyjny pakiet szkoleń w całej Europie. Zaspokajamy ambicje osób, które zatrudniamy zapewniając im tym samym poczucie bezpieczeństwa oraz spełnienie zawodowe.

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy do pracy zarówno ludzi, którzy mają jakiekolwiek doświadczenie w spedycji, jak i zupełnie niedoświadczonych. Jesteśmy zdecydowani od podstaw nauczyć Cię zawodu, jeśli tylko wykażesz się zaangażowaniem, samodzielnością i otwartością na zmiany.

Zdecydowanym, ukierunkowanym na cel i chcącym robić karierę ludziom oferujemy dobrą pracę w pewnej i bezpiecznej firmie. Jeżeli chcesz tworzyć własną przyszłość i jesteś nastawiony na zadaniowość, jeżeli jesteś skoncentrowany na wynik, masz bystry umysł i chcesz z pracy wychodzić usatysfakcjonowany, zapraszamy do nas.