Dane kontaktowe

Lit-Logistic-Information-Transporte Polska Sp. z o.o.

al. Zjednoczenia 102
65-120 Zielona Góra
lubuskie, Polska

lit-polska.pl

O NAS

LIT Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem dużego, stabilnego, niemieckiego przedsiębiorstwa L.I.T. AG. Zajmujemy się szeroko pojętym transportem międzynarodowym, spedycją i logistyką. W swojej branży jesteśmy niekwestionowanym liderem. W szeregach naszej grupy na całym świecie pracuje około 2400 osób, a w taborze posiadamy ponad tysiąc aut.

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie i stale się rozwijamy. Cenimy sobie profesjonalizm, partnerstwo, stabilne warunki pracy i bezpieczeństwo z tym związane. Firma istnieje 30 lat, na rynku ojczystym jesteśmy od roku 1992.

W obecnej chwili w Polsce zatrudniamy około 50 osób, jednak w związku z dynamicznym rozwojem, budujemy nową siedzibę. Poszukujemy spedytorów z doświadczeniem, których wdrożymy w nasz system pracy.

NASZA KULTURA BYCIA

Słyniemy jako dobry pracodawca. Najważniejszy jest dla nas partner.

Nad szybki i ryzykowny zarobek, stawiamy sobie stałą i długofalową współpracę. Osobom zadaniowym, nastawionym na cel, bystrym, posługującym się językiem niemieckim lub angielskim oferujemy dobrze płatną pracę, doskonałe warunki, możliwości rozwojowe i satysfakcję.

Jesteśmy terminowi, uczciwi, godni zaufania i odpowiedzialni. Szanujemy wszystkich. Ogromną wartością jest dla nas rodzina.

Każdego dnia budujemy w pracy swobodną atmosferę i zwracamy uwagę na potrzeby pracowników. Mamy niskie hierarchie.

Mamy wolne i otwarte umysły.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI

Doświadczonym spedytorom proponujemy umowę o pracę na godnych i stabilnych warunkach, pakiet prywatnych ubezpieczeń medycznych, kartę MultiSport, luźną atmosferę w pracy, szkolenia, możliwości rozwoju, świeże soki warzywno-owocowe w poniedziałki, wyśmienitą kawę i premie.

W LIT Polska stawiamy na ludzi. To w pracy spędzasz większość dnia. Zależy nam, by wszyscy czuli się odpowiedzialni za to co robią i spędzali czas w miłej atmosferze. Jesteśmy otwarci.

Zawsze wspieramy rozwój, nie tylko zawodowy. Wspólnie uczestniczymy w przeróżnych przedsięwzięciach sportowych – gramy razem w piłkę nożną, koszykówkę, jeździmy rowerami, biegamy.

Jeździmy razem na majówki, wychodzimy na koncerty, spędzamy ze sobą czas także poza pracą. Po prostu się lubimy.

Dołącz do nas!