Dane kontaktowe

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Postępu 15
02-676 Warszawa

NIP: 5262672654

POZNAJ NAS

Jesteśmy pierwszym w Polsce ubezpieczycielem direct. Działamy na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Podczas, gdy na początku swojej działalności oferowaliśmy jedynie podstawowe ubezpieczenia samochodu, obecnie nasza oferta obejmuje również: ubezpieczenia mieszkania, podróży.

LINK4 to coś więcej niż firma, jesteśmy niczym okręt pływający po niespokojnych wodach biznesu. Na naszym pokładzie odnajdzie się każdy. Wśród nas są marzyciele i realiści, sportowcy i kucharze, dowcipnisie i nieco poważniejsze persony, czytający książki, zakochani w teatrze, uwielbiający filmy. Mimo tej różnorodności świetnie dogadujemy się, potrafimy wspólnie wypracować biznesowy cel by zacumować w porcie przedsiębiorczości.

Nasi pracownicy to nasz największy skarb. W każdym dostrzegamy potencjał i dokładamy wszelkich starań by stworzyć przestrzeń i możliwość na rozwój, zawieranie przyjaźni, realizowanie pasji i sportowych ambicji.

Pod naszą banderą pływa wiele biznesowych osobliwości: rekiny sprzedaży, mistrzowie obsługi klienta, fascynaci cyfr, entuzjaści IT, poszukiwacze innowacji, kreatywni marketingowcy, miłośnicy HR, stróże litery prawa i wiele, wiele innych profesji. Każdy z nas jest równie wartościowy i ważny – razem tworzymy nasze niesamowite, prężnie rozwijające się, nowoczesne przedsiębiorstwo.

Zaaplikuj – chętnie zaprosimy  Cię na rozmowę i porozmawiamy w jakim kierunku zmierzamy.

NASZE WARTOŚCI

Czymże byłaby załoga, nawet piracka, bez swojego kodeksu? Prawdopodobnie szybko osiadłaby na mieliźnie… Nasz kodeks działań, zachowań, zasad współpracy opiera się  na wartościach, które są bliskie każdemu z nas. Przede wszystkim jesteśmy uczciwi we wszystkim co robimy. Przykładamy się do swojej pracy, a jeśli wynikną jakiekolwiek komplikacje, bez skrępowania o tym mówimy i szukamy rozwiązania. Działamy zdroworozsądkowo czyli wybieramy proste i skuteczne rozwiązania. Angażujemy się, działamy, łamiemy schematy. Nie boimy się śmiałych, innowacyjnych kroków. Przy tym zawsze mówimy co myślimy. Każdy ma prawo do swojego zdania i często z tego korzysta.

Podstawą wszystkiego jest współpraca. Przyświeca nam jeden cel, do którego niezłomnie dążymy.

O każdej porze dnia, podczas sztormu, burzy, słońca, podczas każdej pory roku na naszych twarzach gości uśmiech. A wiesz dlaczego? Bo lubimy naszą pracę, firmę i siebie nawzajem.

Zaaplikuj i sam/a się przekonaj, że nie nabijamy w butelkę!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)