Dane kontaktowe

Linetech S.A.

ul. Warecka 11A
00-034 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 722 008 008
[email protected]

www.linetech.com.pl

NIP: 9512295931

POZNAJMY SIĘ

Linetech S.A. jest jedną z firm wchodzących w skład grupy lotniczej Avia Prime, specjalizującej się w naziemnej obsłudze statków powietrznych, jest liderem w swojej dziedzinie pod względem liczby klientów i obsłużonych samolotów w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz sukces to zasługa pracy każdego z nas. Chcesz być częścią tego sukcesu? Już dziś dołącz do naszego Zespołu!

Jesteśmy wielokulturową organizacją z bogatym i różnorodnym doświadczeniem, dzięki czemu oferujemy naszym klientom najwyższą jakość usług. Przykłady?

  • W sezonie pracujemy na 32 slotach obsługi hangarowej w 4 lokalizacjach,
  • Zaufało nam ponad 75 klientów, do których należą najwięksi przewoźnicy w Europie oraz prestiżowe, globalne marki, jak Lufthansa (z aż 80 maszynami przewoźnika w 2019 roku), Easy Jet, SAS, Norwegian, Finnair, Nordstar oraz TUI.

Gdzie nas znajdziesz? Naszą przygodę rozpoczęliśmy w Warszawie w 2009r. Dziś działamy w Katowicach i Rzeszowie - obsługa bazowa oraz Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku – obsługa liniowa. Sezonowo wspieramy naszych klientów również poza granicami naszego kraju.

Łączy nas pasja do pracy, pozytywne nastawienie i zaangażowanie w to, co robimy. Tworzymy zgrany zespół, w którym dbamy o rozwój, wspieramy pomysłowość  i innowacyjne rozwiązania.

Zachęciliśmy Cię? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i aplikuj już dziś!

CO OFERUJEMY

Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę pracy i zgrany zespół!

Działamy w międzynarodowym i zróżnicowanym kulturowo środowisku. Stawiamy na partnerskie relacje i wzajemny szacunek. Jesteśmy dla siebie nawzajem wsparciem i każdego dnia dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem. Każdy z nas jest inny, ale razem tworzymy zgrany zespół. Ze względu na międzynarodowe środowisko pracy oferujemy naszym pracownikom możliwość stałego rozwijania znajomości języka angielskiego :)

Stawiamy na rozwój

Mamy śmiałe wizje, cechuje nas innowacyjność i dążenie do realizacji coraz to wyższych celów. Wiemy, że podstawą sukcesu są ludzie i wierzymy, że inwestycja w rozwój naszych pracowników zwraca się podwójnie, dlatego stale szkolimy nasz zespół i dbamy o to, by nieustannie podnosił swoje kwalifikacje w ramach naszych struktur.

Dbamy o zdrowie i kondycję

Każdemu z naszych pracowników zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz kart Multisport. Jednocześnie wspieramy inicjatywy naszych pracowników poza ich godzinami pracy. Jedną z nich jest firmowa reprezentacja piłkarska, która powstała w 2018 roku i ma na swoim koncie już pierwsze sukcesy.

Stabilność i elastyczne formy zatrudnienia

Wierzymy, że przyjazna atmosfera łączy na długo. Wieloletnia współpraca w ramach stałego zespołu jest celem, do którego stale dążymy. Wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom każdego pracownika oferując elastyczne formy współpracy.

JAK DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU

Proces rekrutacji w LINETECH rozpoczyna się w momencie otrzymania Twojej aplikacji i składa się z następujących etapów:

Analiza przesłanych aplikacji przez Zespół HR

Analiza aplikacji ma na celu weryfikację, czy Twoje kompetencje i doświadczenie są zgodne
z profilem stanowiska i jego wymaganiami.

Spotkanie rekrutacyjne z Działem HR oraz przełożonym działu, do którego prowadzona jest rekrutacja

Na spotkaniu porozmawiamy o Twoich kompetencjach i dotychczasowym doświadczeniu zawodowym. Na tym etapie przedstawimy Ci również szczegóły dotyczące oferty pracy oraz wymagania stawiane na tym stanowisku. Dodatkowo będziesz miał możliwość poznać nas bliżej i sprawdzić, czy dane stanowisko i nasza kultura organizacyjna odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Dodatkowy etap – testy kompetencyjne i testy wiedzy

W procesie rekrutacji na wybrane stanowiska przeprowadzamy testy, które pozwalają nam lepiej poznać Twoje kompetencje, poziom wiedzy merytorycznej oraz predyspozycje.

Informacja zwrotna

Jeśli wspólnie postanowimy, że chcemy nawiązać współpracę, to na tym etapie przedstawimy Ci ofertę pracy. Po jej zaakceptowaniu dołączysz do naszego zespołu. Nie obawiaj się pierwszych dni pracy – zadbamy o Ciebie i dołożymy wszelkich starań, by odpowiednio wdrożyć Cię w nowe obowiązki.

Wszyscy kandydaci, biorący udział w procesie rekrutacji otrzymają informację zwrotną po zakończeniu procesu rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)