Dane kontaktowe

Lindab Sp. z o.o.

ul. Sochaczewska 144
Wieruchów
05-850 Ożarów Mazowiecki
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 250 50 50
Fax: +48 22 250 50 60
[email protected]

www.lindab-polska.pl

NIP: 8520400158

Kim jesteśmy?

Lindab Polska jest częścią międzynarodowej Grupy Lindab, wiodącego producenta i dystrybutora produktów i rozwiązań systemowych dla budownictwa, wentylacji i klimatyzacji. Na światowym rynku działamy już ponad 60 lat.

W Polsce jesteśmy obecni od 1992 roku. Aktualnie, w 3 lokalizacjach - w Wieruchowie koło Warszawy, Szeligach oraz Brwinowie - zajmujemy 16 500 m2 powierzchni produkcyjnej, magazynowej i biurowej. Pracuje u nas ponad 350 pracowników. Chcesz zostać jednym z nich? Aplikuj!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Tworzymy klimat przyjaznego i pełnego pasji miejsca pracy

W Lindab Polska dbamy o przyjazny klimat pracy sprzyjający rozwojowi naszych pracowników, wyzwalający w nich proaktywne oraz innowacyjne podejście do realizowanych zadań. Wszystko po to, aby chcieli związać się z nami na dłużej.

  • Praca w różnych działach na różnych stanowiskach. U nas możesz w pełni wykorzystać swój potencjał. Prowadzimy rekrutacje wewnętrzne bo wiemy, że warto inwestować w naszych pracowników.
  • Nie patrzymy na metrykę. Mamy zespół różnorodny wiekowo, bo jesteśmy przekonani, że połączenie wiedzy i doświadczenia starszych pracowników z otwartością i świeżym spojrzeniem młodszych jest gwarancją rozwoju firmy.
  • Dobra atmosfera w pracy jest dla nas ważna.  Dbamy o dobre relacje w zespołach i pomiędzy nimi, żeby każdy czuł się u nas dobrze.
  • Doceniamy pracowników, którzy są z nami dłużej. Wielu z naszych pracowników to osoby z ponad 10-letnim stażem, a wśród nich są również tacy, którzy są z nami od ponad 20 lat! W 10, 15, 20, 25  rocznicę pracy wręczamy im specjalne nagrody jubileuszowe. Jesteśmy pewni, że nagrody w 30 i kolejne rocznice to tylko kwestia czasu! 😊

Nasze aktywności

Nasi pracownicy chętnie inicjują i angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne, edukacyjne czy sportowe.

Zbieranie nakrętek na rzecz chorych dzieci
Prowadzimy zbiórki nakrętek plastikowych na cele charytatywne. Dział produkcji sam zaprojektował a następnie wykonał specjalne kosze do zbierania nakrętek, które już na stałe zostały ustawione w kilku punktach w firmie. Akcja ta bardzo przypadła do gustu naszym pracownikom. Liczba nakrętek zwiększa się z dnia na dzień. Pozyskane środki są przekazywane na leczenie i rehabilitację chorych dzieci, które do akcji zgłaszają nasi pracownicy.

Coroczna akcja „Listy do św. Mikołaja”
Od kilku lat nasi pracownicy z wielkim zaangażowaniem i z potrzeby serca biorą udział w akcji "List do Św. Mikołaja". Akcja organizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomsku jest odpowiedzią na potrzeby podopiecznych ośrodka: seniorów z Klubu Seniora, pensjonariuszy Dziennego Domu Pomocy Społecznej oraz dzieci z rodzin objętych wsparciem asystenta rodziny.

Edukacja studentów
W  ramach Akademii Lindab, prowadzimy cykl szkoleń dla studentów uczelni technicznych. Szkolenia, które przeznaczone są dla studentów II stopnia kierunków Inżynierii Środowiskowej, odbywają się w trybie stacjonarnym na wybranych uczelniach lub w formie webinariów. Podczas szkoleń eksperci Lindab przedstawiają najnowsze rozwiązania techniczne i produkty z zakresu ICS (Indoor Climate Solution), a także prowadzą praktyczne warsztaty i omawiają programy projektowe.

Inicjatywy dla pracowników
Podejmujemy liczne akcje integrujące i angażujące pracowników takie jak: typowanie wyników meczy Euro 2020, akcje krwiodawstwa, piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, akcje ekologiczne czy sportowe spotkania po pracy. Również podczas pandemii staramy się organizować różne aktywności. Jedną z nich jest akcja „Nasze biuro w Waszych zdjęciach”. Każdy z naszych pracowników może podzielić się zdjęciami swojego autorstwa, które następnie zostaną wydrukowane i powieszone na ścianach w naszym biurze.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)