Dane kontaktowe

Limpol Sp. z o.o.

Ludwinowska 7
30-331 Kraków

NIP: 6771735027

KIM JESTEŚMY?

Limpol to firma z 22-letnią tradycją, zajmująca jedną z wiodących ról w imporcie produktów w branży FMCG. Główny profil firmy to bezpośredni import, eksport oraz handel artykułami spożywczymi.

Tworzymy zgrany zespół energicznych ludzi z pasją i odwagą do podejmowania zawodowych wyzwań.

CZY WIESZ ŻE...

  • jesteśmy jednym z większych importerów branży spożywczej w Polsce 
  • nasza marka własna to - VERA 
  • nasze produkty spożywcze sprowadzamy z całego świata -  z Europy, Azji, Ameryki Płd, Afryki
  • jesteśmy obecni na rynkach europejskich: w Rumunii, Chorwacji, Estonii na Litwie i Ukrainie

Nasi partnerzy - to znane sieci handlowe, duże hurtownie spożywcze i sektor HoReCa

CO NAS WYRÓŻNIA

zaufanie - nasi pracownicy są pełni inspiracji i pozytywnej energii. U nas masz możliwość realizacji własnych pomysłów. Nieważne w jakim dziale i na jakim stanowisku pracujesz - jesteś częścią zespołu i na każdym etapie współuczestniczysz w budowaniu silnej pozycji naszej firmy na rynku!

rozwój - dzięki naszym staraniom masz możliwość regularnego korzystania ze szkoleń i kursów, uczestnictwa w międzynarodowych targach i spotkaniach biznesowych. Zależy nam, abyś poszerzał swoje kwalifikacje w różnorodnych programach rozwojowych, które na bieżąco wdrażamy w naszej firmie.   

wartości – jako zespół budujemy atmosferę opartą na otwartości i wrażliwości na potrzeby innych. Nasze kontakty biznesowe i handlowe cechuje wysoka kultura osobista. Hołdujemy starym zasadom takim jak lojalność, dbałość o jakość, szybkość działania, solidność i gra fair play.

sport, pasje - promujemy aktywny tryb życia wspierając wiele sportowych i charytatywnych inicjatyw o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim, w których udział biorą również nasi pracownicy oraz ich rodziny. Sportowe zasady zdrowej rywalizacji i uczciwego współzawodnictwa umożliwiają nam od lat w utrzymanie dobrej kondycji firmy na rynku. Pomagamy naszym pracownikom rozwijać sportowe pasje, dzięki dofinansowaniu do pakietu sportowego Multisport.

benefity - nasze nowoczesne biuro znajduje się w najpiękniejszej części Krakowa z widokiem na Wzgórze Wawelskie i Wisłę. Czujemy się odpowiedzialni za naszych pracowników i na co dzień dbamy o komfort ich pracy. Organizujemy imprezy firmowe i integracyjne. Pracownicy firmy Limpol mają również dostęp do prywatnej opieki medycznej.