Dane kontaktowe

Lidl Polska Sp. z o.o.

Jankowice, ul. Poznańska 48
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska

NIP: 7792092747

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Czas pracy w naszej firmie nie jest stały. W zależności od stanowiska jakie obejmiesz możesz dopasować go do swoich po­trzeb, dzięki następującym rozwiązaniom:

  • Zeszyt próśb – każdy pracownik sklepu oraz magazynu ma możliwość wpisania swojego zapotrzebowania na dni wolne do specjalnego zeszytu próśb. W trakcie przygotowywania planu pracy wpisy są analizowane oraz w miarę możliwości uwzględniane. W ten sposób staramy się stworzyć grafik dopasowany do potrzeb Pracowników.
  • Elastyczny czas pracy – pracownicy do poziomu specjalistów i kierowników sekcji włącznie, w zależności od specyfiki działu mają możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:30. Ty decydujesz, o której godzinie przychodzisz do pracy.
  • Zadaniowy czas pracy – pracownicy od poziomu kierownika projektu mają możliwość samodzielnego ustalenia swoich godzin pracy w taki sposób, by mogli zrealizować powierzone im zadania.

Dodatkową formą elastyczności czasu pracy jest praca w różnych wymiarach etatu. Pracownicy naszych sklepów mogą zo­stać zatrudnieni także na 20, 30 i 40% etatu.

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących u nas w firmie na tym samym stanowisku.

UMOWA O PRACĘ

Stabilność zatrudnienia to nasz priorytet. Już na start dostaniesz od nas umowę na 12 miesięcy bez okresu próbnego, a wy­nagrodzenie trafi do Ciebie zawsze na czas! Dzięki temu będziesz spokojny o swoją przyszłość.

WIĘCEJ DLA ZDROWIA

MULTISPORT

Dzięki Karcie Multisport Plus zadbasz o siebie i dobre samopoczucie. Otrzymasz nieograniczony dostęp do 4 000 obiektów sportowych w Polsce i ponad 25 rodzajów aktywności. Jeśli zdecydujesz się na kartę, będziesz mieć możliwość wykupienia pakietu dla Osoby Towarzyszącej, pakietu MultiSportKids lub Karty Basenowej dla dzieci w specjalnej cenie.

SABBATICAL

Chcemy, abyś miał czas na spełnianie swoich marzeń i robienie tego, co dla Ciebie ważne. Jeśli zostaniesz z nami na dłużej, będziesz miał możliwość skorzystania z dodatkowego urlopu długoterminowego trwającego od 1 do 3 miesięcy. Po powrocie będziesz miał zagwarantowaną możliwość powrotu na zajmowane przez Ciebie stanowisko.

SMACZNE NAPOJE I PRZEKĄSKI

Wiemy, że małe smakołyki dają dużo radości. Dla pracowników sklepu i magazynu przygotowujemy owocowe przekąski. Wszystkim Pracownikom natomiast zapewniamy nieograniczony dostęp do kawy, herbaty oraz dodatków, abyś ulubiony napój mógł wypić tak, jak lubisz.

WIĘCEJ DLA ROZWOJU

SYSTEMY MOTYWACYJNE

Staramy się, żeby praca w Lidlu była dla Ciebie ciekawa i inspirująca. Uczestnicząc w naszych programach premiowo-mo­tywacyjnych, takich jak Zdobywcy Uśmiechów czy Super Liga masz szansę wygrać premie, wycieczki i inne niespodzianki.

WSPIERANIE TALENTÓW

Chcemy, abyś miał szansę rozwijać się razem z nami, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie cykl bezpłatnych szkoleń. Program Akademia Zarządzania poszerza kompetencje miękkie pracowników biur sprzedaży i ekspansji, centrów dystrybucji oraz centrali. Dla pracowników sklepów powstała dedykowana Akademia Prestige, której celem jest umożliwienie awansu.

DOFINANSOWANIE KURSÓW JĘZYKÓW OBCYCH

Chcemy inwestować w Twój rozwój. Jeśli w codziennej pracy będziesz posługiwać się językiem obcym, pomożemy Ci rozwi­nąć tę umiejętność poprzez dofinansowanie Twojej nauki.

INTERNATIONAL JOB ROTATION

Wiemy, jak ważne jest poszerzanie horyzontów. Dlatego dajemy Ci szansę wyjazdu zagranicznego. Dzięki programowi wy­miany Pracowników będziesz miał możliwość zdobyć międzynarodowe doświadczenie oraz doskonalić umiejętności języko­we. Program skierowany jest do pracowników na stanowiskach kierowniczych. Uczestnicy programu są zgłaszani podczas spotkania kalibracyjnego i muszą spełnić określone warunki.

WIĘCEJ DLA RODZINY

WYPRAWKA DLA MALUSZKA

Wspieramy i pomagamy młodym rodzicom w naszej firmie. Jeśli urodzi Ci się dziecko, otrzymasz od nas bon podarunkowy.

WYPRAWKA DLA PIERWSZOKLASISTY

Jeśli Twoje dziecko będzie rozpoczynać edukację w pierwszej klasie szkoły podstawowej, otrzyma od nas specjalnie przygo­towaną wyprawkę szkolną, składającą się z tornistra oraz zestawu przyborów szkolnych, w dwóch wersjach kolorystycznych dla dziewcząt i chłopców.

WIĘCEJ DLA ZABAWY

PREZENTY BOŻONARODZENIOWE

Święta to dla nas szczególny czas. Zależy nam, aby dla Ciebie również taki był, dlatego z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowujemy bony podarunkowe lub upominki, a także paczki bożonarodzeniowe dla dzieci naszych Pracowników.

ROCKOWA WYSPA LIDLA

Lidl aktywnie angażuje się w tworzenie miasteczka Pol’and’Rockowego, dlatego jako nasz Pracownik będziesz mieć okazję wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Damy Ci nie tylko możliwość obsługiwania Rockowego Sklepu Lidla, ale przede wszyst­kim tworzenia niesamowitej atmosfery festiwalu.

IMPREZY BIEGOWE

Wierzymy, że sport to zdrowie, dlatego wspieramy udział naszych Pracowników w wielu zawodach sportowych: PKO Poznań­ski Maraton i Półmaraton, Bieg Lwa w Tarnowie Podgórnym oraz Poland Business Run. Start w tych zawodach Pracownikom sponsoruje Lidl – dotyczy to zarówno opłaty wpisowej, jak i zwrotu kosztów dojazdu środkami komunikacji publicznej.

LIDL CUP

Staramy się rozwijać sportowe pasje naszych Pracowników. Organizujemy turniej piłki halowej, w którym startuje kilkana­ście drużyn reprezentujących centra dystrybucyjne i biura ekspansji Lidla z całego kraju, a także centralę. Poza rywalizacją o główną nagrodę, przyznawane są także indywidualne wyróżnienia dla najzdolniejszych zawodników.

AKCJE CHARYTATYWNE

Chcemy pomagać i dzielić się radością z osobami w potrzebie. Jako firma Lidl angażujemy się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Poland Business Run, Wielkanocnej i Świątecznej Zbiórki Żywności. Jeśli lubisz pomagać, w okresie bożonarodzeniowym damy Ci możliwość udziału w akcji Spełniamy Marzenia i ufundowania prezentu dla podopiecznego z Domu Dziecka. W trakcie ośmiu lat trwania programu pracownicy Lidla przygotowali ponad 4 000 paczek z prezentami.

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA:
KARIERA.LIDL.PL