Dane kontaktowe

Lidl Polska Sp. z o.o.

Jankowice, ul. Poznańska 48
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska

NIP: 7792092747

Lidl Polska

Jesteśmy jedną z największych sieci sklepów spożywczych w Europie, obecnie zatrudniamy ponad 215000 Pracowników w 27 krajach. Wśród innych pracodawców wyróżnia nas stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju kariery zawodowej zarówno w kraju, jak i za granicą. Swoją działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2002 roku. Dziś w całym kraju posiadamy ponad 600 sklepów i planujemy dalszą ekspansję.

Poznaj nas

Lidl to międzynarodowa firma rozpoznawalna i ceniona w całej Europie. To my wyznaczamy trendy na rynku, budujemy trwałe relacje z Pracownikami i Klientami, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania w biznesie. Stawiamy na dynamiczny rozwój i nieustanne doskonalenie się. Inwestujemy w swoich Pracowników, a każde osiągnięcie motywuje nas do kolejnych wyzwań.

Lidl to nie tylko znana marka. W Polsce, to przede wszystkim sprawnie działający zespół 15 000 osób pracujących w ponad 600 sklepach, 8 centrach dystrybucyjnych, 10 biurach ekspansji oraz na specjalistycznych stanowiskach w centrali. Każdy Pracownik jest dla nas bardzo ważny: starannie dobieramy kandydatów w procesie rekrutacji, wdrażamy ich w nowe obowiązki, motywujemy i powierzamy ambitne zadania. Współpracę opieramy na partnerstwie i równym traktowaniu wszystkich osób z naszej firmy.

Każdy, kto trafi do naszego zespołu, może liczyć na stabilne miejsce pracy, ponadprzeciętne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny. O Pracowników dbamy oferując im wsparcie, możliwość udziału w szkoleniach i wytyczając jasną ścieżkę kariery. Razem spędzamy wolny czas uczestnicząc w spotkaniach integracyjnych, imprezach sportowych oraz akcjach charytatywnych. Wierzymy, że zaangażowanie Pracowników decyduje o sukcesie naszej firmy. Stawiamy więc na systemy motywacyjne dla Pracowników oraz dbamy o wzrost płac.

Co nas wyróżnia

Dynamizm
Elastyczność w działaniu pozwala nam szybko wdrażać najlepsze rozwiązania. Jesteśmy ambitni, odważni i zorientowani na sukces. Nieustannie doskonalimy każdy aspekt działalności naszej firmy, aby odpowiadać na potrzeby klientów i zawsze być o krok przed konkurencją.

Skuteczność
Współpraca, wzajemne wsparcie i szybkość podejmowania decyzji pozwalają nam konsekwentnie realizować zamierzone cele. Nawet najmniejsze zadania wykonujemy tak, aby przynosiły oczekiwane rezultaty. Wiemy, że zaangażowanie każdego z nas ma wpływ na efektywne funkcjonowanie naszej firmy. Tak rodzi się sukces.

Fair
Jesteśmy fair, a to znaczy, że respektujemy ustalone zasady i dotrzymujemy obietnic. Naszą współpracę opieramy na partnerstwie i równym traktowaniu wszystkich osób z zespołu. Ufamy sobie, szanujemy się i wspieramy się wzajemnie.

Bezpieczeństwo
Jako duża, międzynarodowa firma, będąca liderem w swojej branży gwarantujemy stabilność zatrudnienia. Oferujemy bezpieczne i przyjazne miejsca pracy na każdym stanowisku. Atrakcyjna pensja, wypłacana zawsze na czas, umowy o pracę i liczne benefity dla wszystkich pracowników czynią z naszej firmy cenionego pracodawcę.

Rozwój
Możliwości rozwoju zawodowego w Polsce i na świecie oraz otwarta ścieżka kariery to nasze atuty. Dzięki licznym programom rozwojowym doskonalimy kompetencje naszych pracowników niezależnie od stanowiska. Wszyscy mają równe szanse na awans.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (89)