Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Lidl Polska Sp. z o.o.

Jankowice, ul. Poznańska 48
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska

NIP: 7792092747

Lidl Polska

Jesteśmy międzynarodową firmą cenioną w całej Europie. Cały czas się rozwijamy i doskonalimy - wyznaczamy trendy na rynku i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania w biznesie. Wierzymy jednak, że to budowanie trwałych relacji z Pracownikami i Klientami jest kluczem do sukcesu. Nieustannie inwestujemy w naszych Pracowników, a każde osiągnięcie motywuje nas do podejmowania kolejnych wyzwań.

Poznaj nas

Nasz zespół w Polsce to 25 000 Pracowników pracujących w ponad 800 sklepach, 13 centrach dystrybucyjnych, 10 biurach ekspansji oraz na stanowiskach w centrali. Starannie dobieramy Pracowników w procesie rekrutacji, starając się poznać kandydatów nie tylko przez pryzmat CV. Nowych pracowników stopniowo wdrażamy w obowiązki na poszczególnych stanowiskach i chętnie powierzamy im coraz ambitniejsze zadania, chcąc z każdym dniem motywować ich do dalszego rozwoju.

Już na start oferujemy umowę o pracę, wysokie wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia. Na każdym kroku wspieramy naszych Pracowników w rozwoju, umożliwiając im udział w licznych szkoleniach i pomagając w wyznaczeniu interesującej ich ścieżki kariery. Zależy nam również na tym, aby Pracownicy czuli się dobrze nie tylko w pracy, ale i poza nią. Właśnie dlatego zapewniamy im bogaty pakiet socjalny i dajemy możliwość uczestniczenia w wielu wydarzeniach integracyjnych, sportowych czy charytatywnych. Stawimy na systemy motywacyjne i dbamy o wzrost płac, bo wiemy, że to Pracownicy i ich zaangażowanie są kołem napędowym naszej firmy i decydują o jej dalszych sukcesach.

Co nas wyróżnia

Pracownicy Lidl mają więcej na radość z życia. Co to oznacza w praktyce?

Mamy więcej dla zdrowia

Każdemu Pracownikowi zapewniamy kartę MultiSport oraz bezpłatny dostęp do prywatnej opieki medycznej, dzięki którym łatwiej zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie.

Mamy więcej dla rozwoju

Chcemy Cię wspierać na każdym kroku i umożliwić poszerzanie kompetencji zawodowych poprzez szkolenia, wymiany czy dofinansowania do kursów językowych.

Mamy  więcej dla bezpieczeństwa

Wybierając interesujący Cię pakiet, możesz ubezpieczyć siebie i swoją rodzinę od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Mamy więcej dla rodziny

Paczki dla dzieci, wyprawki dla młodych rodziców i możliwość korzystania z wielu benefitów –  w ten sposób zadbamy również o Twoją rodzinę.

Twoja rodzina jest dla nas równie ważna jak Ty, dlatego dajemy im możliwość skorzystania z wielu przysługujących Ci benefitów.

Mamy więcej dla zabawy

Praca w Lidlu to nie tylko codzienne obowiązki, ale również możliwość udziału w niezwykłych wydarzeniach sportowych i charytatywnych oraz programach premiowych z nagrodami.

 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (219)