Dane kontaktowe

Lhoist

Wapiennicza 7
46-050 Tarnów Opolski
opolskie, Polska

NIP: 7540336144

Kim jesteśmy?

Lhoist Group jest światowym liderem w produkcji wapna i wyrobów wapienniczych.

Jako Lhoist w Polsce jesteśmy częścią Dywizji Regionalnej Lhoist Europa Centralna, którą tworzymy w gronie ponad 700 Pracowników oraz współpracujących z nami Podwykonawców, Ekspertów, Dostawców i Partnerów. Rozwijamy nasze produkty dzięki pracy dziewięciu zakładów produkcyjnych, znajdujących się w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Żeby w pełni wykorzystać potencjał międzynarodowej organizacji, którą jesteśmy – stworzyliśmy i rozwijamy Strategię Lhoist Europa Centralna, w której określiliśmy kierunki naszego rozwoju i działania, które chcemy realizować.  Naszej pracy nad Strategią towarzyszą trzy założenia – chcemy być nowoczesną, europejską organizacją, chcemy utrzymać naszą wiodącą pozycję na rynku i chcemy dalej rosnąć i rozwijać się. Jednym z obszarów naszej Strategii  jest Kultura Organizacyjna – to tu określamy jacy jesteśmy, jacy chcemy być i jak to osiągniemy. W ramach tego obszaru realizujemy m.in. inwestycję w warsztaty i działania rozwojowe, żeby być jeszcze lepszymi współpracownikami – uczestnikami i liderami zespołów.

Decyzjom i działaniom naszych Liderów i Ekspertów przyświeca troska o rozwój w trzech obszarach, które budują nasz Model Przywództwa. Samoświadomość, którą realizujemy przez rozwój osobisty i dążenie do stawania się jeszcze lepszymi ludźmi - bo wiemy, że to relacje między nami tworzą kulturę Organizacji. Dbałość o Ludzi i Zespoły, które tworzą - bo wzajemna pomoc i gotowość do dzielenia się decydują o sukcesie naszych działań. Poszanowanie i dbałość o interes naszych Sąsiadów, Udziałowców, Współpracowników i Partnerów – bo chcemy rosnąć i rozwijać się  razem z naszym otoczeniem społecznym.

Lhoist Europa Centralna to wielokulturowa, rozwijająca się Organizacja, którą tworzymy dzięki naszym relacjom, wartościom które wyznajemy, naszej Strategii i modelowi przywództwa, zgodnie z którym działamy.

Nasza kultura i wartości

WYZNAJEMY NASZE WARTOŚCI: SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, ODWAGA.

Te wartości są fundamentem wszystkiego, co robimy, oraz stanowią serce naszej kultury. Umożliwiły nam dotarcie na czołowe miejsce w branży oraz są kluczem do utrzymania nas na szczycie w długoterminowej perspektywie. Potrzebujemy ludzi, którzy poprowadzą nas ku przyszłości. Niezależnie od tego, że staramy się kształtować nową generację liderów wewnątrz firmy, szukamy także nowych talentów na zewnątrz. Szukamy ludzi, którzy utożsamiają się z naszymi wartościami oraz szanują innych, są lojalni i etyczni oraz stale szukają nowych wyzwań. Szukamy ludzi o różnorodnej historii i umiejętnościach, którzy chcą się uczyć i rozwijać.

Jeśli chcesz poznać ciekawych ludzi z Polski i z innych zakątków świata, a także być uczestnikiem ciekawych projektów oraz zobaczyć jak wygląda kopalnia odkrywkowa - dołącz do Nas!