Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

LG INNOTEK POLAND Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne, Seulska 2
55-040 Kobierzyce
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 339 53 35
[email protected]

www.lginnotek.com

NIP: 8971709780

KIM JESTEŚMY?

Zajmujemy się produkcją komponentów elektronicznych. Produkujemy listwy oświetleniowe w technologii LED wykorzystywane m.in. do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków, zasilacze do telewizorów LED oraz listwy podświetlenia do telewizorów w technologii LED.

Dla branży motoryzacyjnej będziemy produkować różne modele ABS i silniki EPS.

W fabryce w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem działamy od 2006 roku i zatrudniamy ok. 250 pracowników.

PROCES REKRUTACYJNY

Aplikacja

Aplikuj! Nasz zespół rekrutacyjny oceni Twoje zgłoszenie pod kątem naszych oczekiwań wobec kandydata.

Wstępna rozmowa telefoniczna

Wstępny wywiad telefoniczny przeprowadzamy z osobami, które pozytywnie przeszły pierwszy etap czyli selekcję aplikacji. Podczas krótkiej rozmowy weryfikujemy podstawowe informacje o Tobie i Twoich oczekiwaniach.

Spotkanie rekrutacyjne

Poznajmy się bliżej! Zapraszamy na rozmowę z rekruterem oraz przyszłym przełożonym. Podczas spotkania chcemy dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej.  Opowiedz nam o swojej motywacji i oczekiwaniach. Dzięki rozmowie zweryfikujemy także Twoje doświadczenie zawodowe. Pamiętaj, rozmowa jest także dla Ciebie! Zachęcamy do zadawania pytań.

Podczas spotkania poprosimy Cię o rozwiązanie dwóch testów. Pierwszy z nich bada znajomość obsługi programu Excel, drugie zadanie to sprawdzenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim, który jest głównym językiem biznesowym firmy.

Wybór kandydata

Rzut monetą? Nie u nas! Na podstawie przeprowadzonych rozmów, wypełnionych testów i wyciągniętych z nich wniosków wybieramy kandydata, który jest najbardziej dopasowany do profilu. Wybraną osobę informujemy o podjętej decyzji i przedstawiamy ofertę zatrudnienia.

Informacja zwrotna

Wiemy jak ważna dla naszych kandydatów jest informacja zwrotna. Zakończenie procesu rekrutacji oznacza feedback dla każdej z osób, które złożyły swoją aplikację. Kandydaci, którzy wzięli udział w procesie otrzymują informację przez e-mail lub telefonicznie.

CO NAS WYRÓŻNIA?

To co nas wyróżnia spośród innych firm to atmosfera, kultura organizacyjna oraz indywidualne podejście do pracownika.

Dzięki akcjom prowadzonym przez nasz wewnętrzny Joyful Team dajemy naszym pracownikom szansę uczestniczenia w różnorodnych działaniach. Co roku wspólnie zdobywamy Ślężę, a wyprawa kończy się grillem. Każdy kto z nami pracuje może liczyć na miły prezent z okazji urodzin!

Prowadzimy konkursy dla pracowników i ich dzieci (np. konkurs fotograficzny, konkurs ekologiczny, konkurs talentów). Dodatkowo wspomagamy schroniska dla zwierząt i organizujemy akcje charytatywne z których całkowity dochód przekazujemy potrzebującym dzieciom. Ty tez możesz mieć wpływ na to komu i w jaki sposób pomożemy zgłaszając swój projekt do akcji CSR.

Największą wartością naszej firmy są ludzie, dlatego atmosfera w firmie jest dla nas kluczowa.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (34)