Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

LG INNOTEK POLAND Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne, Seulska 2
55-040 Kobierzyce
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 339 53 35
[email protected]

www.lginnotek.com

NIP: 8971709780

KIM JESTEŚMY?

W 2006 roku w Biskupicach Podgórnych, w niedalekiej odległości od Wrocławia uruchomiliśmy pierwsze linie produkcyjne. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 500 osób. Nasz zespół produkuje rocznie kilka milionów komponentów dla branży Automotive.

Na wysoce zautomatyzowanych liniach wytwarzamy części do samochodów, które są kluczowe zarówno dla bezpieczeństwa na drodze, jak i stanowią jeden z najważniejszych elementów w pojazdach elektrycznych.

W naszej fabryce powstają silniki do układu hamulcowego ABS, układu kierowniczego EPS, sterowniki do baterii BMS, oświetlenie LED, a także konwertery napięcia DCDC.

Dostarczane przez nas silniki ABS są częścią kompletnych układów, które w sytuacji awaryjnego hamowania wpływają na ochronę życia kierujących pojazdem. Silniki EPS natomiast zapewniają odpowiednią siłę reakcji kół na ruchy kierownicy w zależności od warunków na drodze.

Mamy bezpośredni wpływ na rozwój przyszłości motoryzacji – samochodów elektrycznych oraz hybrydowych. BMS, czyli system sterowania baterią dostarczany jest czołowym producentom aut na świecie.

Produkowane przez nas moduły LED codziennie oświetlają drogę milionom kierowców.

Najnowszy produkt naszej firmy to konwerter napięcia DC-DC do aut elektrycznych, który zmienia różnicę między zakresem napięcia na wejściu i wyjściu.

Nasze produkty montowane są m. in. w samochodach takich marek jak Porsche, Jaguar, Maserati czy Mercedes.

Wysoka jakość produktów jest dla nas najważniejsza. Wykwalifikowany zespół inżynierów, specjalistów i pracowników produkcyjnych dokłada wszelkich starań, aby wytwarzane przez nas komponenty były niezawodne.

Z sukcesem wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodnie z wymogami IATF 16949 w zakresie: Design and Manufacturing of electric motors for braking  system, Power steering system and Electronic modules.

PROCES REKRUTACYJNY

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (27)