Dane kontaktowe

LG Electronics Polska Sp. z o.o.

Mokotów Nova
Wołoska 22
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.lg.com/pl

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA

Pracownicy są naszym największym kapitałem. Staramy się tworzyć przyjazne miejsce pracy, które stymuluje do rozwoju osobistego.

Aktualne oferty pracy znajdują się zakładce Oferty Pracy. Jeśli spodobała Ci się któraś z naszych ofert pracy, zachęcamy do aplikowania!

ETAP 1

Selekcja aplikacji

Spośród nadesłanych CV wybieramy te, które najlepiej odpowiadają profilowi stanowiska, na które rekrutujemy. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami, aby uszczegółowić informacje zawarte w aplikacji oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące naszej oferty.

ETAP 2

Spotkanie

Wybranych Kandydatów/wybrane Kandydatki zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne. Głównym celem jest zapoznanie się z dotychczasowym doświadczeniem zawodowym oraz poznanie aspiracji, motywacji oraz oczekiwań wobec przyszłego pracodawcy.

Dla wygody naszych Kandydatów/Kandydatek staramy się skrócić proces do minimum. Na stanowiska specjalistyczne zazwyczaj jest to jedno spotkanie z przedstawicielem Działu Personalnego i potencjalnym przełożonym. W przypadku stanowisk menedżerskich w kolejnym etapie zapraszamy dodatkowo na spotkanie z przedstawicielem wyższego szczebla kadry zarządzającej.

ETAP 3

Informacja zwrotna

Przedstawiamy ofertę zatrudnienia wybranemu Kandydatowi/wybranej Kandydatce.

Po zaakceptowaniu warunków przez obie strony przedstawiciel Działu Personalnego wspiera nowego Pracownika w procesie zatrudnienia oraz wdrożenia.

Jednocześnie informujemy Kandydatów/Kandydatki o zakończeniu procesu i dziękujemy za udział w rekrutacji.

W przypadku pytań, zachęcamy Kandydatów/Kandydatki do kontaktu z osobą prowadzącą rekrutację na każdym z etapów.