Dane kontaktowe

LG Electronics Polska Sp. z o.o.

Mokotów Nova
Wołoska 22
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.lg.com/pl

Poznaj nas

O NAS

Filozofia firmy LG koncentruje się na ludziach, szczerości oraz wierności zasadom. Jej celem jest zrozumienie naszych Klientów, tak aby nieustannie pracując nad innowacjami oferować im optymalne rozwiązania oraz zapewniać nowe doświadczenia, a przy tym przyczyniać się do poprawy jakości życia konsumentów.

Wizerunek marki budujemy stopniowo i konsekwentnie, zawsze podążając za naszym korporacyjnym mottem „Life’s Good” – życie jest dobre, które wynika z misji i kultury organizacji. Jesteśmy nowocześni ale autentyczni, zawsze dostosowujemy nasze fundamentalne zasady do współczesnych warunków.

Wierzymy, że każdy Pracownik ma bezpośredni wpływ na rozwój i sukces firmy. Dążymy do stworzenia inspirującego i pozytywnego miejsca pracy.

Obecnie LG Electronics posiada ponad 100 lokalnych filii na całym świecie i zatrudnia około 74 000 Pracowników. LG Electronics Polska powstała w 1997 roku. W naszym biurze w Warszawie pracuje obecnie około 270 osób w ramach 3 struktur organizacyjnych:

  • LGECE (LG Electronics Central Europe) – zespoły działające w obszarze sprzedaży i marketingu w następujących kategoriach produktowych: RTV, AGD, IT, telefony komórkowe, klimatyzacja, Information Display (wyświetlacze informacyjne)
  • EU SVC (Europe Service) – zespoły koordynujące pracę serwisów autoryzowanych w całej Europie
  • MC NVG (Mobile Communications Network Validation Group) – zespół testujący telefony komórkowe

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)