Dane kontaktowe

LG Display Poland

LG 1
55-040 Biskupice Podgórne, Kobierzyce
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.lgdisplay.com

Poznaj Nas

LG Display Poland zajmuje się produkcją komponentów do modułów LCD (Liquid Crystal Display), które są kluczowym elementem telewizorów ciekłokrystalicznych. Firma rozpoczęła działalność w 2006 roku. Prowadzenie produkcji w Polsce pozwala rozwijać i utrzymywać długofalową współpracę z klientami i partnerami w kraju oraz w Europie. Siedziba LG Display Poland znajduje się w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem (gmina Kobierzyce) pomiędzy autostardą  A4, a drogą krajową nr 35.

Kim jesteśmy?

LG Display działa w 10 krajach i zatrudnia ponad 55 000 osób. Jest cześcią koncernu LG i zarazem czołowym producentem oraz dostawcą ciekłokrystalicznych modułów TFT – LCD, które stosowane są w urządzeniach domowych, użytku publicznego oraz sprzęcie medycznym. Firma wprowadziła do masowej produkcji panele z diodowym  podświetleniem LED, panale OLED, panele elastyczne LCD oraz moduły 3D umożliwiające oglądanie obrazów trójwymiarowych.

Kogo szukamy?

Chcesz pracować z nową technologią, rozwijać się w gronie pozytywnych ludzi, którzy lubią dzielić się swoją wiedzą i są otwarci na Twoją? Jeśli tak, to właśnie znalazłeś swojego nowego pracodawcę.

Kogo szukamy? W naszej fabryce dbamy o wzorową jakość naszych produktów i zawsze szukamy wysokiej klasy specjalistów do spraw zapewnienia jakości. Pracę znajdą u nas również inżynierowie procesu oraz inżynierowie do spraw zarządzania produkcją. Specjaliści w dziedzinie budowy maszyn i urządzeń także znajdą u nas miejsce, podobnie specjaliści działów administracyjnych, np. księgowości, wsparcia biznesu czy controllingu. Skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!

Praktyki

Od kilku już lat LG Display daje szansę studentom na nabycie praktycznych umiejętności. Intensywnie prowadzony program praktyk jest pierwszym etapem w karierze zawodowej, także w LG Display. Chętnie stawiamy na młode osoby, które chcą spróbować swoich sił. Wielu praktykantów zostało z nami na dłużej już jako pełnoprawni pracownicy.