Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Levi Strauss & Co. | Levi Strauss Poland Sp. z o.o. Oddział w Warszawie

ul. Zajęcza 4,
00-351 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 574 94 00

www.levistrauss.com

POZNAJ NAS

Wierzymy, że ubrania - i to jak je tworzymy - mogą zrobić różnicę. Od 1853 roku mamy obsesję na punkcie innowacji w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów. Jako pierwsi wynaleźliśmy blue jeans. I przywróciliśmy spodnie w kolorze khaki. Jesteśmy pionierami w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska dla naszych partnerów produkcyjnych. Pracujemy, po to, aby budować trwałe wartości we wszystkim, co robimy.

Firma istnieje od ponad 160 lat, stale się zmieniając. Chcemy zachwycać naszych klientów, wygrywając na rynku, i pozostając wiernym naszym wartościom. Działamy w 110 krajach i zatrudniamy ponad 17.000 pracowników na całym świecie – wspierając marki - Levi's®, Dockers® i Denizen®.

Levi Strauss&Co. jest jedną z pięciu najbardziej podziwianych firm odzieżowych według magazynu Fortune i uznaną przez Ethisphere Institute za jedną z najbardziej etycznych firm świata. Otrzymaliśmy 2019 Gallup Great Workplace Award.

Levi Strauss Poland Sp. z o.o., stanowi HQ na Wschodzie i regionie Europy Wschodniej.
Z powodzeniem działamy na polskim rynku od 1991 roku. Nasi pracownicy są częścią legendarnej firmy.

O MARCE

Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w ponad 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl.

NASZ TEAM

Zespół Levi’s® to ludzie pasjonujący się naszą marką i wyznający nasze wartości.

Pracujemy w środowisku, w którym ceni się zaangażowanie, innowacyjność i pomysły. Oprócz możliwości pracy w znakomitej atmosferze dla kultowej marki, będziesz mieć okazję rozwijania umiejętności niezbędnych w przyszłej karierze w Levi’s®.

 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)