Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Lerta SA

ul. Wilczak 49
61-623 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: 733 621 621
[email protected]

lerta.energy/o-nas/kariera

NIP: 9721266595

Jedna z najbardziej innowacyjnych firm świata

Lerta S.A. to ogólnopolska firma, w DNA której jest szukanie efektywności ekonomicznej i energetycznej. Od 6 lat zapewniamy firmom najwyższej klasy produkty i usługi energetyczne między innymi system zarządzania energią, czy instalacje fotowoltaiczne.

Wirtualna Elektrownia Lerta znalazła się w TOP 5 światowych rozwiązań energetycznych, a firma została uznana przez ekspertów z Doliny Krzemowej za jedną z 30 najlepszych firm technologicznych na świecie w sektorze energetycznym. Swoim doświadczeniem i kapitałem wspiera nas Photon Energy, globalny gracz na rynku fotowoltaiki.

Nasze wartości

Motywuje nas potrzeba poprawienia otaczającego świata przez optymalizację zużycia energii i lepsze wykorzystanie dostępnych informacji i zasobów. Cechą wspólną całego zespołu jest chęć nauki i doskonalenia się. Dzięki takiej filozofii cały czas bardzo szybko rośniemy, zdobywamy uznanie na rynku i w efekcie realizujemy wizję bardziej zielonej przyszłości. Wierzymy, że dobra atmosfera i zaufanie owocuje lepszą pracą i wzrostem poziomu szczęścia u każdego członka zespołu. Dlatego dbamy o relacje, a nie tylko wynik finansowy.

Śmiała wizja

Chcemy być największą energetyczną firmą świata, pełniąc funkcję zdecentralizowanej platformy łączącej wytwórców, odbiorców i prosumentów, pozwalającej na stabilne dostawy energii i zbilansowanie systemu, wspierającą jednocześnie ochronę planety poprzez zwiększenie udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

Jaką mamy misję

Pomagamy przedsiębiorstwom efektywnie zarządzać energią, pozyskiwać dane o jej produkcji, konsumpcji oraz dystrybucji, a także wykorzystywać te dane do automatyzacji sterowania podażą̨ i popytem, angażowania odbiorców oraz wyznaczania profili poboru i potencjału redukcyjnego. Pomagamy również chronić planetę dzięki minimalizacji śladu węglowego.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (59)