Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Targowa 72
03-734 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.kariera.leroymerlin.pl

NIP: 1130089950

Nasza firma stawia na rozwój swoich Pracowników, oferując im szerokie pakiety wewnętrznych szkoleń zawodowych, produktowych, menedżerskich i rozwoju osobistego. Każdy Pracownik może rozwijać swoje kompetencje w otwartych programach rozwojowych, a także brać udział w szkoleniach zewnętrznych, konferencjach i seminariach.

ONBOARDING

Onboarding on-line to sposób na wprowadzenie nowego pracownika w funkcjonowanie naszej organizacji oraz szybkie i łatwe przekazanie mu przydatnych na start informacji. Dzięki temu może on szybciej wdrożyć się w funkcjonowanie naszego przedsiębiorstwa i rozpocząć samodzielne wykonywanie powierzonej mu misji.

PROGRAMY ROZWOJOWE

Głównym celem naszych programów rozwojowych jest przygotowywanie do rozwoju pionowego w strukturze naszej firmy.

Dla pracowników na stanowiskach wykonawczych, takich jak Kasjer, Logistyk Sklepu czy Doradca Klienta, oferujemy Akademię Orląt, po ukończeniu której pracownik może objąć stanowisko z poziomu operacyjnego (np. Koordynator ds. Sprzedaży). Dla koordynatorów i specjalistów mamy Program Menedżerski, po którym pracownik może awansować na poziom taktyczny, czyli objąć stanowisko kierownika lub menedżera. Dla talentów na poziomie taktycznym realizujemy Program Lider Przyszłości, przygotowujący do pracy na stanowiskach strategicznych, takich jak Dyrektor lub Senior Menedżer.

STACJA EDUKACJA

Portal wewnętrzny Stacja Edukacja oferuje naszym pracownikom różnorodne formy szkoleń - tradycyjne i e-learningowe oraz bazę multimedialnych treści edukacyjnych pogrupowanych w sekcje tematyczne. Każdy pracownik z dowolnego miejsca, także na urządzeniach mobilnych, ma dostęp do listy szkoleń i kursów, testów wiedzy, czy ankiet.

PROGRAM KAFETERYJNY

W odpowiedzi na rosnące potrzeby rozwojowe pracowników centrali, uruchomiliśmy także kafeterię szkoleń „Bądź liderem – zadbaj o swój rozwój”. Jest to formuła krótkich spotkań szkoleniowych, w trakcie których pracownicy mają możliwość w komfortowych warunkach poszerzać  wiedzę z wybranych zagadnień.

LEADER BUSINESS ACADEMY

To program skierowany do kadry menedżerskiej, rozwijający jej umiejętności przywódcze oraz inne kompetencje, zwłaszcza w obszarach  uznawanych dziś za deficytowe. W końcu to liderzy, na różnych szczeblach struktury są źródłem informacji, pomagają wykorzystać w praktyce nową wiedzę oraz dbają o poziom motywacji i zaangażowania w swoim otoczeniu.