Dane kontaktowe

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Targowa 72
03-734 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.kariera.leroymerlin.pl

NIP: 1130089950

ETAP 1

Wypełnienie formularza online

Pierwszym etapem rekrutacji jest wypełnienie formularza aplikacyjnego online. Bardzo ważne jest sprawdzenie, czy dane zostały wprowadzone w prawidłowy sposób, a plik z CV poprawnie dodany.

ETAP 2

Spotkanie z pracownikiem HR

Nasi specjaliści na bieżąco analizują nadesłane CV. Jeżeli Twoje doświadczenie i kompetencje odpowiadają naszym potrzebom, zostaniesz zaproszony na spotkanie z pracownikiem działu HR. Rozmowa dotyczyć będzie Twojego doświadczenia, motywacji oraz preferencji zawodowych. Zdobędziesz też główne informacje dotyczące stanowiska oraz firmy. W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, mogą zostać dobrane różne narzędzia wspomagające proces rekrutacji (np. testy, AC/DC).

ETAP 3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

Na tym spotkaniu będziesz mógł szczegółowo opowiedzieć o swoich doświadczeniach w konkretnym obszarze, zadać nurtujące Cię pytania merytoryczne oraz poznać dokładniej zakres działań na danym stanowisku.

ETAP 4

Spotkanie z Dyrektorem Sklepu lub Pionu

Ostatnim etapem rekrutacji jest spotkanie z Dyrektorem Sklepu lub Dyrektorem Pionu w Centrali. Dzięki tej rozmowie dowiesz się, w jakim kierunku zmierza nasza organizacja oraz jakie są możliwości Twojego rozwoju w jej strukturach. Dyrektor opowie Ci również o strategii firmy oraz wartościach, jakimi kierujemy się w codziennej pracy.

ETAP 5

Dołączysz do najlepszego zespołu!