Dane kontaktowe

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Targowa 72
03-734 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.kariera.leroymerlin.pl

NIP: 1130089950

DZIAŁAMY Z POMYSŁEM

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Prowadzimy sklep internetowy www.leroymerlin.pl oraz serwisy www.kariera.leroymerlin.pl, www.leroymerlin.com.


Od 1996 roku firma Leroy Merlin jest obecna w Polsce.

Ponad 11 000 pracowników w sklepach Leroy Merlin.

64 sklepy w Polsce.

Ponad 10 sklepów otwartych w ciągu ostatnich dwóch lat.

300 projektów zrealizowanych w ramach Fundacji Leroy Merlin Polska.

STAWIAMY NA LUDZI

Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Rozumiemy, że każdy ma prawo do błędu. W naszej firmie pielęgnujemy humanistyczne wartości.

Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

DAJEMY DUŻO OD SIEBIE

FILOZOFIA DZIELENIA SIĘ

Naszą ambicją jest bycie liderem rynku dzięki ludziom, z którymi pracujemy, którzy są naszymi klientami oraz partnerami biznesowymi. Nasi pracownicy mogą liczyć na szereg unikalnych benefitów będących integralną częścią naszej kultury organizacyjnej jak np. Filozofia Dzielenia się.

Więcej dowiesz się na stronie: www.kariera.leroymerlin.pl w zakładce O NAS

 

UMOŻLIWIAMY ROZWÓJ

Myśląc o możliwościach rozwoju w Leroy Merlin Polska, pamiętaj, że:

Kierujemy się zasadą „bierz rozwój w swoje ręce” – jesteś odpowiedzialny za tempo i kierunek swojego rozwoju. Każdy z nas, z dowolnego miejsca i urządzenia, ma dostęp do platformy edukacyjnej, szerokiej oferty szkoleń zawodowych, menedżerskich oraz rozwoju osobistego w formie praktycznych warsztatów oraz mobilnych i on-line’owych form edukacyjnych – rocznie realizujemy ponad 260 tys. godzin szkoleniowych, co daje prawie 30 godzin na pracownika.

Każdego współpracownika przygotowujemy do nowej roli poprzez praktyczny okres stażu przy wsparciu przełożonego i opiekuna stażu.

W naszych programach rozwojowych bierze udział prawie 200 osób rocznie.

 

CSR

Cały czas staramy się, aby być dobrym sąsiadem. Interesujemy się sprawami ludzi oraz regionu, w którym jesteśmy obecni. Na każdym poziomie naszego funkcjonowania działamy w sposób odpowiedzialny i zrównoważony.

W 2012 roku powołaliśmy do życia Fundację Leroy Merlin. W jej ramach prawie 2000 naszych pracowników-wolontariuszy remontuje świetlice i przedszkola, zakłada ogrody edukacyjne, wspiera domy dziecka oraz schroniska dla zwierząt w całej Polsce. Każdy pracownik Leroy Merlin może zgłosić swój projekt wsparcia lokalnej społeczności i dostać na niego grant.

„Dzieciaki-Sadzeniaki” to najlepszy przykład udanej i ciepło przyjętej akcji o zasięgu ogólnopolskim, skierowanej do przedszkolaków i uczniów młodszych klas szkoły podstawowej.

 

Odwiedź nas na: www.kariera.leroymerlin.pl

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (92)