Dane kontaktowe

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Targowa 72
03-734 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.kariera.leroymerlin.pl

NIP: 1130089950

DZIAŁAMY Z POMYSŁEM

Leroy Merlin jest jednym z liderów na światowym rynku dystrybucji materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia domów i ogrodów. Jesteśmy obecni w 13 krajach na 4 kontynentach. Należymy do Przedsiębiorstwa ADEO, którego ambicją jest sprawić, by mieszkania klientów były piękniejsze, bardziej komfortowe i bezpieczniejsze.

Leroy Merlin Polska to 10 000 pracowników. Wspólnie tworzymy unikalne rozwiązania dla klientów w 58 sklepach wielkopowierzchniowych oraz 1 punkcie sprzedaży w dużych i średnich miastach na terenie całej Polski.

STAWIAMY NA LUDZI

Naszą pasją jest dom, naszą wartością są ludzie. Razem tworzymy wyjątkowy zespół.

DAJEMY DUŻO OD SIEBIE

FILOZOFIA DZIELENIA SIĘ

Naszą ambicją jest bycie liderem rynku dzięki ludziom, z którymi pracujemy, którzy są naszymi klientami oraz partnerami biznesowymi. Nasi pracownicy mogą liczyć na szereg unikalnych benefitów będących integralną częścią naszej kultury organizacyjnej jak np. Filozofia Dzielenia się.

Więcej dowiesz się na stronie: www.kariera.leroymerlin.pl w zakładce O NAS

 

UMOŻLIWIAMY ROZWÓJ

Myśląc o możliwościach rozwoju w Leroy Merlin Polska, pamiętaj, że:

Kierujemy się zasadą „bierz rozwój w swoje ręce” – jesteś odpowiedzialny za tempo i kierunek swojego rozwoju. Każdy z nas, z dowolnego miejsca i urządzenia, ma dostęp do platformy edukacyjnej, szerokiej oferty szkoleń zawodowych, menedżerskich oraz rozwoju osobistego w formie praktycznych warsztatów oraz mobilnych i on-line’owych form edukacyjnych – rocznie realizujemy ponad 260 tys. godzin szkoleniowych, co daje prawie 30 godzin na pracownika.

Każdego współpracownika przygotowujemy do nowej roli poprzez praktyczny okres stażu przy wsparciu przełożonego i opiekuna stażu.

W naszych programach rozwojowych bierze udział prawie 200 osób rocznie.

 

CSR

Cały czas staramy się, aby być dobrym sąsiadem. Interesujemy się sprawami ludzi oraz regionu, w którym jesteśmy obecni. Na każdym poziomie naszego funkcjonowania działamy w sposób odpowiedzialny i zrównoważony.

W 2012 roku powołaliśmy do życia Fundację Leroy Merlin. W jej ramach prawie 2000 naszych pracowników-wolontariuszy remontuje świetlice i przedszkola, zakłada ogrody edukacyjne, wspiera domy dziecka oraz schroniska dla zwierząt w całej Polsce. Każdy pracownik Leroy Merlin może zgłosić swój projekt wsparcia lokalnej społeczności i dostać na niego grant.

„Dzieciaki-Sadzeniaki” to najlepszy przykład udanej i ciepło przyjętej akcji o zasięgu ogólnopolskim, skierowanej do przedszkolaków i uczniów młodszych klas szkoły podstawowej.

 

Odwiedź nas na: www.kariera.leroymerlin.pl

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (32)