Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.

Oławska Wierzbice 10
55-040 Kobierzyce
dolnośląskie, Polska

leonizawodowcy.pl

NIP: 8961244256

Poznaj nas

Jesteśmy jednym z największych producentów oraz dostawców drutów, skrętek, kabli i wiązek kablowych do samochodów. Mamy ponad 90 fabryk w 31 krajach na świecie – w tym także w Polsce. W Wierzbicach, 20 km od Wrocławia, tygodniowo produkujemy 45000 km kabla – wiesz, że to wystarczy, aby opleść Ziemię wokół równika? Nasze produkty znajdziesz pod maską większości samochodów wiodących marek – jeśli jesteś kierowcą, pewnie codziennie się z nimi stykasz, nawet o tym nie wiedząc!

W LEONI doceniamy aktywną pracę i zaangażowanie, które budują wspólny sukces i dobrą atmosferę współpracy. Inwestujemy w pracowników chcących się rozwijać, zapewniając wsparcie i szkolenia. Dajemy możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności cenionych na rynku pracy. Co więcej, działając od ponad 100 lat na rynku gwarantujemy stabilność zatrudnienia i bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, dojazdów do pracy, a także kursów językowych). Praca w LEONI Kabel Polska to inwestycja w siebie i szansa na rozwój w branży cenionej na rynku pracy.

Poznajmy się! Serdecznie zapraszamy operatorów maszyn, magazynierów, inżynierów i specjalistów.

Staże i praktyki

Przez cały rok zapraszamy studentów i absolwentów do odbycia płatnych staży z prawdziwego zdarzenia – jako stażysta w LEONI Kabel Polska zdobędziesz pierwsze doświadczenie zawodowe ucząc się od bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek w świetnej atmosferze.

Wystarczy, że masz solidne podstawy teoretyczne, sprawnie poruszasz się po Excelu, a komunikacja w języku angielsku nie stanowi dla Ciebie problemu :) Zapraszamy na staż!

Jak przebiega proces rekrutacji

Czytamy z uwagą każdą z nadesłanych aplikacji. Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie – rozmawiamy chwilę o kwestiach kluczowych dla danego stanowiska i jeśli jesteśmy co do nich zgodni – zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie naszej firmy. Podczas spotkania stawiamy na dialog – chcemy Cię lepiej poznać, a nie przepytać. Chętnie odpowiadamy też na wszystkie pytania i zachęcamy do ich zadawania. Po zakończeniu procesu, kontaktujemy się z każdym kandydatem – nie tylko tym, któremu proponujemy pracę!

Dlaczego warto u nas pracować

Warto z nami pracować, ponieważ wiemy, jak ważna jest dobra atmosfera i bezpieczeństwo. Oprócz zawodów w łowieniu ryb, turniejów piłki nożnej, pikników, mikrograntów na pasje naszych pracowników i wielu innych inicjatyw wewnętrznych, oferujemy:

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • kartę Multisport
  • stołówkę pracowniczą z dofinansowaniem do posiłków
  • pakiety prywatnej opieki medycznej
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)