Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

LENZE-TARNÓW sp. z o.o.

Jana Kochanowskiego 30
33-100 Tarnów
małopolskie, Polska
Telefon: 014 629 60 39

NIP: 9541568656

Kim jesteśmy?

Jako spółka zależna firmy Lenze SE z siedzibą w Niemczech jesteśmy częścią grupy Lenze, która jest reprezentowana przez pracowników w ponad 60 krajach na wszystkich kontynentach globu. Nasi inżynierowie i zespół ekspertów dbają o najwyższą jakość produktów i usług, tworzą codziennie kreatywne, innowacyjne, trwałe i niezawodne koncepcje.

Co robimy?

Przedmiotem działalności Spółki już od 1996r. jest precyzyjna obróbka odlewów żeliwnych, aluminiowych i stalowych detali. Nowoczesny park maszynowy, w który nieustannie inwestujemy, pozwala utrzymać najwyższe standardy światowe. Jako aktywni na całym świecie specjaliści od automatyki maszyn wspieramy naszych klientów we wszystkich fazach procesu rozwoju maszyny – od początkowego pomysłu do usług posprzedażowych, od układu sterowania do wału napędowego, czy to chcą zoptymalizować istniejącą maszynę, czy też opracować nową. Dzięki kompetencjom w kwestii rozwiązań wynikającym z ponad 75-letniego doświadczenia Lenze jest silnym partnerem u boku swojego klienta.

Chcesz być częścią grupy Lenze?

Jeśli szukasz pracy, która ma sens, chcesz mieć wkład w postęp technologiczny i brać udział w projektach realizowanych na całym świecie, dołącz do nas. Oferujemy wiele możliwości dla osób o różnym profilu zawodowym, począwszy od stanowisk produkcyjnych, poprzez wykwalifikowanych inżynierów - specjalistów aż po funkcje biznesowe.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)