Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

LENAAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Marii Fołtyn 4A
26-600 Radom
mazowieckie, Polska

lenaal.com.pl

NIP: 7962979189

Poznaj nas:

LENAAL Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą z 30 letnim doświadczeniem w zakresie ciśnieniowego odlewania detali ze stopów aluminium i stopów cynku. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie projektowania i wykonania form, odlewania, obróbki oraz malowania wyrobów gotowych.

Współpracujemy z ponad 100 firmami z Polski, krajów Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych reprezentującymi szeroki zakres branż, w tym:

  • przemysł motoryzacyjny
  • maszynowy
  • elektroniczny
  • AGD
  • budownictwo i przemysł zbrojeniowy

Od jej założenia w roku 1989, poprzez ciągłą rozbudowę i inwestycje w innowacyjne technologie, firma nasza stała się nowoczesnym zakładem produkcyjnym.

Nasz zakład, o łącznej powierzchni hal produkcyjnych wynoszących około 6000 m2, znajduje się w Radomiu, w centralnej Polsce, 100 km na południe od Warszawy. Zespół pracowników firmy liczy 200 osób.

Pracuj z nami

Nieustannie inwestujemy w rozwój naszej firmy, w nowe technologie. Nasi pracownicy rozwijają się z nami, uczestnicząc w nowych projektach, zdobywając nową wiedzę i umiejętności. Jako firma wciąż rośniemy i poszukujemy utalentowanych członków zespołu. Dołącz do nas!

Zachęcamy do przesłania nam Twojego CV na adres: [email protected]

Przebieg rekrutacji

Przebieg procesu rekrutacji krok po kroku:

1. Krok – Aplikowanie

Zachęcamy do przesłania do Nas Twojego CV. Twoja aplikacja trafi do naszej bazy danych, z której korzystamy w pierwszej kolejności w przypadku poszukiwania nowego pracownika.

2. Krok – Selekcja aplikacji

Spośród zgromadzonych aplikacji wybieramy kandydatów spełniających nasze wymagania formalne. Po przedstawieniu wybranych aplikacji odpowiedniemu działowi kontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zapraszamy do następnego etapu.

3. Krok – Rozmowa kwalifikacyjna

W przypadku pozytywnego przejścia przez wszystkie poprzednie kroki zapraszamy kandydata na rozmowę kwalifikacyjną. Przeprowadza się ją niezależnie od tego, na jakie stanowisko aplikuje kandydat. Rozmowa kwalifikacyjna jest prowadzona przez przedstawiciela działu personalnego oraz przyszłego bezpośredniego przełożonego kandydata. Rozmowa jest etapem, podczas którego weryfikowane są kompetencje, motywacja i postawa kandydata, a także omawiane jest jego doświadczenie zawodowe.

4. Krok – Decyzja

Po pomyślnym przejściu całego procesu rekrutacyjnego wybieramy kandydata, spełniającego wymogi danego stanowiska. Kandydata informujemy o wyborze telefonicznie lub osobiście, a naszą ofertę składamy w postaci listu intencyjnego.

Staż absolwencki

Roczne staże w Lenaal to propozycja dla osób, które chcą budować doświadczenie i nawiązać dłuższą współpracę z naszą firmą.

Staż jest prowadzony na podstawie umowy o pracę. Stażysta, który pomyślnie przeszedł rozmowę rekrutacyjną jest zatrudniany na 3-miesięczny okres próbny. Po pozytywnej ocenie pracuje dla nas przez kolejne 9 miesięcy. W przypadku pozytywnej oceny po rocznym stażu, może on znaleźć zatrudnienie na stałe.

Nasz program dedykowany jest dla absolwentów i studentów ostatniego roku. Oferujemy intensywny rozwój, realizację ciekawych, niezależnych projektów oraz szansę na stałe zatrudnienie. Staż jest czasem przygotowania do samodzielnego wykonywania zadań w ramach danego stanowiska.