Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

LemonMind sp. z o.o.

Jaśkowa Dolina 81
80-286 Gdańsk
pomorskie, Polska
[email protected]

www.lemonmind.com

NIP: 5782497714

LemonMind.com

LemonMind to zespół super ludzi, który od ponad 10 lat tworzy rozwiązania w oparciu o najlepsze technologie. Spędzamy w pracy prawie połowę swojego życia dlatego chcemy spędzić go ciekawie z ciekawymi osobami. Poznaj nas! Dołącz do nas!

TAKE A CLOSER LOOK:

LemonMind stworzyliśmy dla siebie

Spędzamy w pracy prawie połowę swojego życia. Chcemy spędzić go ciekawie z ciekawymi osobami. Dlatego nastawiamy się na długofalową współpracę z ludźmi, którzy jeśli trafią do naszego zespołu, będą stanowić naprawdę jego ważny element.

Najważniejsze są dla nas relacje

Najważniejsze są dla nas relacje: z naszymi Klientami, ale także wzajemne relacje członków zespołu. Każdy z nas ma świadomość, że to my tworzymy firmę że LemonMind to ludzie, którzy co dzień realizują wspólnie zadania tworząc ciekawe rozwiązania... z pasją.

Projekty robią ludzie, nie procesy i procedury. Dlatego chcemy Cię poznać jako człowieka i sprawdzić, czy będzie nam miło spędzać ze sobą codziennie kilka godzin.

Chcemy cieszyć się tym co robimy

Zależy nam najbardziej na tym, aby programowanie było Twoja pasją i aby programowanie webowe było tym, z czym wiążesz swoją przyszłość. My umożliwimy Ci rozwój i pracę w ciekawych, innowacyjnych i międzynarodowych projektach.

Mamy małe zespoły 3-6 osób, których uczestnicy blisko ze sobą pracują. Możesz liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych kolegów i atmosferę sprzyjającą kreatywności.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)