Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Legrand Polska Sp. z o.o.

Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
dolnośląskie, Polska
Telefon: 74 816 23 00
[email protected]

Legrand Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu, Grupy Legrand, eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym.

Działalność Grupy Legrand w Polsce rozpoczęła się w roku 1996 od zainwestowania w fabrykę w Ząbkowicach Śląskich. Zakład ten specjalizuje się w produkcji aparatury zabezpieczeniowej niskiego napięcia, rozdzielnic, listew i kanałów elektroinstalacyjnych.

Oprócz wyrobów produkowanych w fabryce w Ząbkowicach Śląskich Legrand oferuje w Polsce również inne nowoczesne i innowacyjne produkty, takie jak: osprzęt elektroinstalacyjny, bezprzewodowy system smart home we współpracy z Netatmo, automatykę domową My Home, systemy wideodomofonowe Bticino, rozdzielnice, szafy i obudowy elektryczne, listwy i kanały kablowe do rozprowadzania instalacji elektrycznych, transformatory i szynoprzewody, trasy siatkowe Cablofil, okablowanie strukturalne LCS3, system zasilania gwarantowanego UPS.

Legrand na Świecie

Centrum Logistyczne

Nasze produkty

PRACA W LEGRAND

Zapraszamy  do naszego zespołu osoby z inicjatywą, stawiające na naukę i rozwój, pracę z nowymi technologami, otwarte na współpracę w międzynarodowym zespole.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany pracą u nas, ale w danej chwili nie prowadzimy rekrutacji – również możesz wysłać do nas swoją aplikację: [email protected]. Nie zapomnij napisać jaka praca Cię interesuje.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)