Dane kontaktowe

LED Labs Sp. z o. o.

ul. Zakopiańska 2c
30-418 Kraków
małopolskie, Polska

led-labs.pl

NIP: 6793108450

Integracja i #Ledlabsowi

Siła w jedności! Zespół #ledlabsowych znaczy więcej niż suma indywidualnych pracowników, dlatego wspieramy wszystkie inicjatywy prowadzące do budowania Team Spirit.

#Ledlabsowi cenią sobie pozytywne relacje ze współpracownikami oraz z przełożonymi.
Szacunek, zaufanie i komunikacja to tylko niektóre wartości, które pielęgnujemy w LED Labs.
W LED Labs wykorzystujemy każdą możliwość do integracji. Organizujemy eventy, wspólnie bierzemy udział w zawodach sportowych, organizujemy weekendowe wyjazdy.
Dołącz do nas!

Szkolenia

W LED Labs stawiamy na rozwój. Wspieramy pracowników w dążeniu do budowania własnych kompetencji poprzez szereg zorganizowanych szkoleń stanowiskowych oraz zapewniając możliwość uczestnictwa w treningach i warsztatach z najlepszymi trenerami na rynku.

Poczucie własnej wartości buduje się przez odnoszenie sukcesów, dlatego wspólnie dążymy do tego, aby sukcesy biznesowe organizacji szły równolegle wraz z indywidualnym rozwojem każdego z nas.

#Ledlabsowi w pracy

Mamy nadzieję, że #Praca_w_LEDLabs to coś więcej, niż tylko praca. Potrafisz odpowiedzieć na pytanie gdzie widzisz się za pięć lat? To dobrze, ale wspólnie chcemy sięgać po więcej. Marzenia są po to, żeby je planować i realizować. Razem tworzymy jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży oświetlenia LED w Europie. Myślimy globalnie, ale całkiem serio traktujemy swoją aktywność lokalną. Poza aktywnością biznesową, chcemy mieć wpływ na otaczające nas środowisko, ponieważ czujemy się odpowiedzialni za wspólne jutro.