Dane kontaktowe

LED Labs Sp. z o. o.

ul. Zakopiańska 2c
30-418 Kraków
małopolskie, Polska

led-labs.pl

NIP: 6793108450

Nasza MISJA – Kreujemy światło byś tworzył.

Światło – jest z nami od pokoleń, jego forma wciąż ewoluuje, jednak jego podstawowe funkcje od lat pozostają bez zmian. Ma zapewniać bezpieczeństwo, być elementem wskazującym właściwą drogę i pozwalać nam dostrzegać więcej.

Tworzymy oświetlenie LED. Bawimy się formą starając się, aby spod naszych rąk wychodziły produkty wciąż lepsze, pozwalające jednocześnie na szeroki dostęp do nowoczesnych technologii.

Firma LED Labs Lighting istnieje od 2006 roku. Przez te lata wypracowaliśmy w sobie schemat, który pozwala nam koncentrować się na zapewnianiu użytkownikom swobody tworzenia, zadowolenia z użytkowania i wieloletniego zadowolenia z naszych produktów.

W codziennej pracy nie zapominamy o trosce o nasze środowisko, dla którego tak ważny jest zrównoważony rozwój. Z tego powodu wszystkie nasze działania koncentrują się wokół ekologii. 

O nas

Filozofia Human Centered Design, czyli użytkownik jako centralny punkt w procesie projektowania i wytwarzania rozwiązań, towarzyszy LED Labs Lighting od początku istnienia firmy. Jest nieodłącznym motywem dostarczania produktów wciąż lepszych, niezawodnych i pozwalających na szeroki dostęp do nowoczesnych technologii.

Kontakt z komercyjnym oświetleniem LED w początkach XXI w. był doświadczeniem jednowymiarowym. Mimo poczucia obcowania z nową technologią, użytkownicy skazani byli na korzystanie z szablonowych rozwiązań, niepozwalających na dostosowanie ich w pełni do własnych potrzeb.

Kreatywność ograniczała się do stosowania zróżnicowanej barwy światła, nie pozwalając na większą ingerencję i zabawę formą.

W 2006 roku, tworząc LED Labs Lighting, rozpoczęliśmy przygodę z budową firmy, ale również z wypracowaniem wspólnej misji, która dziś pozwala nam koncentrować się na wspólnych wartościach. Chcemy dotrzymywać obietnicę, jaką dajemy naszym użytkownikom, że produkty i rozwiązania LED Labs Lighting, pozwolą im na swobodę tworzenia, radość użytkowania i wieloletnie zadowolenie.

Ponad piętnaście lat prowadzenia organizacji sprawia również, że dziś do wypracowanego pakietu wartości dodajemy odpowiedzialność ekologiczną. Myślimy i działamy globalnie. Wiemy, jak ważny dla środowiska jest zrównoważony rozwój, dlatego budując firmę o międzynarodowym zasięgu, staramy się dbać o nasz wspólny dom.

Kadra i Ludzie

Zatrudniamy blisko 160 specjalistów czuwających nad każdym etapem produkcji. Własny dział R&D oraz nowoczesne Laboratorium Fotometrii dba o to, aby nasi partnerzy w biznesie oraz końcowi użytkownicy produktów, mogli cieszyć się nowoczesną i niezawodną technologią.

Dzięki rozbudowanym działom sprzedaży krajowej i eksportu, docieramy ze swoimi produktami do większości krajów europejskich, do Stanów Zjednoczonych oraz do wybranych krajów Afryki i Azji Środkowej.

W LED Labs możesz rozwijać swoją karierę w wielu działach firmy. Produkcja i Magazyny, Logistyka i R&D, działy Sprzedaży Krajowej, Export i Marketing. Dołącz do zespołu, który wspólnie buduje lepszą przyszłość dbając o naszą planetę!

Lokalizacja

LED Labs Lighting swoją siedzibę zlokalizowaną ma w samym środku Europy, w przepięknym, łączącym historię i nowoczesność Krakowie.
Dawna stolica Polski, będąca jednym z najstarszych na świecie ośrodków Nauki Akademickiej, okazała się idealną lokalizacją dla firmy, opartej o stały rozwój technologii.

Park maszynowy, magazyny logistyczne oraz główna siedziba firmy mieszczą się w przemysłowym zakątku południowo-wschodniej części Krakowa.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)