Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

LANTMANNEN UNIBAKE POLAND Sp. z o.o.

Unii Lubelskiej 1
61-249 Poznań

NIP: 7820043408

Kim jesteśmy

Lantmännen Unibake jest światowym liderem w produkcji wyrobów piekarniczych. Jesteśmy obecni na wszystkich kontynentach. Jesteśmy piekarzami - dumnymi z naszej tradycji. Chcemy łączyć sprawdzone receptury z najnowszymi trendami życia w XXI wieku. Wiemy, że jesteśmy częścią historii chleba, tak starej jak sama cywilizacja. Istnieją dowody, że chleb był już wypiekany tysiące lat temu. Chleb jest jednym z najstarszych potraw. Dziś jest jednym z głównych źródeł żywienia na świecie.

7 powodów, dla których warto u nas pracować

Lantmännen Unibake jest wyjątkowy - poprzez to jak cenimy naszych pracowników, jak prowadzimy interesy i jak wdrażamy w życie nasze wartości. Poznaj siedem powodów, dla których warto u nas pracować!

1.Rozwijaj się razem z nami

Lantmännen Unibake stawia na ciągłe doskonalenie – skala naszej działalności stale rośnie, baza klientów się powiększa, a pracownicy rozwijają swoje talenty. Nigdy się nie zatrzymujemy. Dlatego zatrudniamy osoby, które chcą się uczyć przez całe życie. Chcemy, abyś Ty też rozwijał się razem z nami, a my obiecujemy wspierać Cię w tym, co robisz najlepiej.

2.Jedna organizacja - nieskończone możliwości

Możesz zacząć rozwijać się już od pierwszego dnia pracy i obiecujemy, że nowe możliwości będą cały czas się pojawiać. Pamiętaj jednak, że wiele możliwości nie pojawia się samych. To Ty musisz być ich inicjatorem. Oczekujemy od Ciebie, że określisz kierunek i dasz nam sygnał do działania, a my będziemy stawiać przed Tobą wyzwania i zachęcać do ciągłego doskonalenia.

3.Stawiamy na różnorodność

Będziesz częścią naprawdę zróżnicowanej grupy. Na co dzień będziesz mieć kontakt z ponad dwudziestoma różnymi narodowościami. Wiek, płeć czy kraj pochodzenia nie mają u nas znaczenia.

4.Wyjątkowi właściciele

Jesteśmy częścią Lantmännen – szwedzkiej spółdzielni zrzeszającej ponad 25 000 rolników. Dzięki temu nasze zyski trafiają w ręce rolników i są ponownie inwestowane w rolnictwo, badania i rozwój innowacji. W ten sposób nasi właściciele stale rozwijają sektor rolniczy.

5.Nasi pracownicy robią różnicę

Dbamy o to, aby każdy miał szansę realizacji ciekawych zadań i miał wpływ na realizację celów. Ważne, abyś próbował i nie poddawał się. Pamiętaj, że nigdy nie będziesz sam, zawsze zespół będzie Cię wspierał.

6.Możesz mieć wpływ na efekty już od pierwszego dnia!

Lubimy myśleć, że jesteśmy bardzo dobrzy (choć pamiętamy, że nikt nie jest idealny!). Jeśli chcesz mieć realny wpływ na biznes, kreować zmiany i promować nowe, lepsze rozwiązania – czekamy na Ciebie.

7.Kto lubi rutynę? 

U nas nie ma dwóch takich samych dni. Jeśli chcesz możesz osiągnąć wiele w dynamicznym i szybko rozwijającym się otoczeniu. Praca z nami będzie pełna wyzwań i zdecydowanie nie będzie nudna.

Rekrutacja

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu i czujesz, że nasze wartości takie jak otwartość, kompleksowe spojrzenie oraz skuteczne działanie są Ci bliskie i wspólnie z nami gotowy jesteś zaangażować się w pracę pełną wyzwań – zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

ETAP 1 - Złożenie aplikacji

Wybierz ofertę pracy, która Cię interesuje i zapoznaj się z się z jej warunkami. Jeżeli oferta spełnia Twoje oczekiwania i jest zgodna z Twoim doświadczenie, Przekaż nam swoją aplikację.

ETAP 2 - Rozmowa

Jeśli Twój życiorys będzie zgodny z profilem jakiego poszukujemy zaprosimy Cię na spotkanie. Będziemy chcieli poznać Ciebie, ale także przedstawić siebie jako pracodawcę. Podczas spotkania będziemy rozmawiać o Twoich dotychczasowych doświadczeniach, przedstawimy Ci firmę i opowiemy o stanowisku i warunkach pracy.

ETAP 3 - Testy

W zależności od stanowiska możesz zostać poproszony o rozwiązanie dodatkowych testów.

ETAP 4 - Informacja zwrotna i oferta

Po podjęciu decyzji kontaktujemy się z kandydatem przekazując informację zwrotną. W przypadku pozytywniej decyzji przedstawiamy ofertę pracy.

W pierwszym dniu pracy zapraszamy Cię na cykl spotkań adaptacyjnych w trakcie których przekażemy Ci wszystkie ważne informacje dotyczące Twojej pracy w Lantmannen Unibake.